www.sudzibas.lv Draugiem.lv Apkrāpj savus portāla lietotājus

Draugiem.lv - Apkrāpj savus portāla lietotājus

Bija tāda lieta, kad es biju kādreiz šī profila draugiem.lv lietotājs.
Es, kā lietotājs pasūtīju sev statistiku un nebija pārkāpts ne kāds
portāla noteikums un mani uzreiz izdzēsa bez iemesla šis portāls.
Pakalpojums bija pasūtīts uz 30 dienām, bet nebija pat ne uz dienu
jo profilu administrācija izdzēsa.
Kā tavuprāt rīkojās šī draugiem.lv?

Kolta 16.07.2018

Bez iemesla draugiem.lv administrācija nedzēš nevienu ara. Busi ar kaut ko nogrēkojies.

El Elvijs Bangers 16.07.2018

Tur jau tā lieta,kad draugos pat reti ļoti iegājis ja labi mēnesī reizi, bet tā pat izdzēsa..

Ko kots 07.09.2018

man nav tas vecums lai te ālētos, bet pēc 10 gadiem izdzēsa visu manu iedzīvi,,,,draugu, bērnu ,mazbērnu foto un video...utt, kā arī senus draugus ,tagad pazaudēju kontaktus ,jo ne visiem ir telefona numuri manā telefonā...(((

Bоriss 17.07.2018

Varbūt dēļ tavu vārdu sakārtojuma viņiem uzkārās sistēma

Džozefīne 17.07.2018

Varbūt kāds tika Tavā profilā un izdzēsās Tavā vārdā. Ja baigi vajag, piereģistrējies vēlreiz, kaut gan tur jau sen nav ko darīt un es, piemēram, viņiem savu naudu neatstāju.

El Elvijs Bangers 18.07.2018

Tur jau tā lieta, kad mēģinu tur piereģistrēties, bet tur visu laiku met virsū kaut kādus Recaptha attēlus un visu laiku izdaru ko lūdz bet beigās neizdodas verificēties lai reģistrētos..
Nesaprotu šo murgu..

El Elvis Vītols 01.08.2018

Tur jau tā lieta,kad vairākkārtīgi esmu piereģistrējies un mani bez iemesla vienkārši paņem izdzēš ārā lai gan neesmu ne lamājies, ne sūtījis spama vēstules.