www.sudzibas.lv Draugiem.lv administracijas nolaidiba

Draugiem.lv - administracijas nolaidiba

ta administracija laikam ir akla. jo lauri lindi apsuka draugiem.lv vestules par bomzi ,sola izsist zobus un salaust rokas kautkads pieaugusais kuram ir 34 gadi (IMANTS PRINCIS) un vina sieva ari sola izsist zobus un pakart. tas viss ir sutits vinam vestules draugiem.lv bet administracija neko vispar nedara. tos abus vaijadzetu dzest no portala tad vismaz butu labaka gaisotne un nebutu jauztraucas ka nolamas. vini vel lamaja un taisijas nosist martinu klauseku. variet kads tai administracijai ieskaidrot lai vinnus met ara no portala?
bet tie kuri naw neko izdarijusi tos bloke un pat draud izdzest no portala

L lauris45 25.01.2013

ha tu doma ka man bail ko

L lauris45 25.01.2013

bet ko jums martins ir izdarijis ko?

B Balta_Puma 25.01.2013

kāpēc nav iesniegums policijā no cietušā puses?

L lauris45 26.01.2013

iepaz sev dirsa to iesniegumu

Nandia 29.01.2013

pēc komentiem viss ir skaidrs - plānpratīgs, nopīpējies un prātu aizdzēris pusaudzis, kuram ir lērums kompleksu un visticamāk arī garīgās traumas pats vien iet uz kašķi un mēģina izsaukt uz sevi agresiju, lai par to pēc tam sūdzētos!
Trollis! Īsts Neta Trollis!
Visi netā publicēties raksti var tikt izmantoti pret tevi LAURIS45 !?! :))) Lai veicas!