www.sudzibas.lv Draugiem.lv absolūta ignorēšana

Draugiem.lv - absolūta ignorēšana

Kungi.
Šī, starp citu, nav pirmā reize, kad saskaros ar šī snobiskā saita absolūtu ignorēšanu.Par daudz peļņas no ikkatra ar visiem tiem nenormālajiem katra !!! apmaksu ...????
Teksts:
20.aug. ievietoju sludekli šā te saita apakšrubrikā - ''zip.lv'' Mani absolūti neinteresē, vai šie te ( draugiem.lv > un < zip.lv ) ir savstarpēji saistīti, vai ne - arī pēc kļūdas ziņojuma uz ''draugiem.lv'' 20.aug vēl dienas laikā absolūti neliekas ne zinis!Pamanījās vēl arī nodīrāt cik tur tos saņus par mobilā nummura reģistrāciju ( man nav nekādas vēlmes to kaut kur reģistrēt!!! ) - un rezultātā - zero apaļi, zero aiz komata. Nav tā sludekļa! Sen jau bija doma ''izrakstīties'' no šā te saita, nu sāku to apsvērt jau nopietnāk.Vienkārši kaitina tā attieksme!Es labprāt uzzvanītu, ja tur būtu norādīts kaut viens tel. nummurs - taču - nekad nav bijis! Kas tas par saitu????Ir kādi izskaidrojumi????
Esiet uzmanīgi - krāpnieki visapkārt.;) Ja šie te iedomājas, ka es esmu cirpjama ''aita'', tad rūgti maldās.;) Turpinājums sekos.;) Par tiem 0, 05 vai, nezinu jau, cik novilka ( man ir pieslēgums ) - es jums vēl pagādāšu vētriņu.;)
Paldies.:)

V

R rojs2 21.08.2010

Mjā, jāpiekrīt, ka tik augstprātīgu un riebīgu attieksmi problēmu gadījumos ne no viena cita saita administrācijas nepiedzīvosi kā no draugiem.lv.

S Sandra 21.08.2010

Drīz sāksies lauku pāķu komentāri ''Ja kas nepatīk, dzēsies laukā, vai neko nedari, neviens tev neliek, bla, bla''.
Jā, tie tikai vēlas naudu un arī pamatīgi krāpjas. Šis portāls aizvien vairāk arī man sāk tracināt laukā, ar savām reklāmām un izmaiņām kuras nav foršas. Bet es gribu un tur palikšu. Jo man tur ir mani draugi, ar kuriem man tā ir daudz vieglāk sazināties un izglītoju sevi spēlējot tās spēles kas ir draugos! :) Tikai tā problēma, ka vēlas tik naudu, naudu un prasa par vienkāršiem pakalpojumiem, kas citur ir pa brīvu, vienkārši lielu naudu. Domāju, draugiem.lv jau ir pietiekama peļņa un būtu saviem bērniem - lietotājiem, klientiem jāsniedz ideāla kvalitāte un pakalpojums.

Z zanna 22.08.2010

nezinu ko tur visi sūdzas...Es maksāju tikai par statistiku un viss...Nu ja, kādam patīk pasūtit visādas muļķīgas adiņas un citu štruntu, tāir viņu problēma.

E Esesesseseseseses 22.08.2010

neko nesapratu no sūdzības...tik saraustīti teikumi...godīgi sakot lasot to vārdu jūkli pats gribēju rakstīt sūdzību par šo cilvēku...vai tiešām nav neviens blakus kas palabotu...kas ir sludeklis ????