Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija - Direktora bezatbildība, mobings

Draudzīgā aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijā skolas audzēkne uzbruka savam klases biedram ar nazi, virspusēji to ievainojot kaklā. Meitene turpina mācības šinī skolā. Direktors o. Kaulēns par incidentu ir informēts, nevarot neko uzsākt, jo incidents esot noticis ārā pie skolas, nevis iekštelpās. Tas vairs uz viņu neattiecoties. Skolas audzēkņi ir gājuši pie direktora, izteikuši savas bažas un bailes atrasties vienā telpā ar šo meiteni. Viņi netiek sadzirdēti, jo direktors nesaskata problēmu. Skolā nazis, tas ir nekas. Pārējie bērni arī tiek apdraudēti, jo neviens nevar paredzēt meitenes rīcību.
Otrkārt, direktors nodarbojas ar mobingu, iebiedē skolniekus, kuriem ir zemākas sekmes nekā pārējiem, ar izslēgšanu, ar nepielaišanu eksāmeniem. Un tas notiek patstāvīgi. Jo lūk, šādi skolnieki viņam skolā ir neērti, jo bojājot atskaites. Bojā skolas prestižu.
Direktors dzìvo mierīgi un turpina savas darbibas nesodīts.

A

Komentāri (1)

B Bez_vārds 26.11.2022

loģiski, ka zemas atzīmes bojā prestižu. arī jums kā skolēnam tas bojā prestižu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes