DR. VITA VEINBERGA - ATTIEKSME

Neieteiktu ārstēties pie gimenes ārstes V.Veinbergas, pastāv iepriekšējais pieraksts, bet rindā ir jāgaidā ne mazāk kā stunda!!! Diognozi ārste nespēj noteikt pat pēc rentgena, un nosūtijumus pie specialistiem ir jalūdz pašiem, katru reizi jāprasa lai norāda apdrošināšanu uz receptēm, māsiņa kas tur strādā tā arī pasaka, gribu apkalpošu, gribu neapkalpošu, lai dabūdu norīkojumu uz slimnīcu ir jāgaida nedēļa, jo neviens bez iepriekšējā pieraksta to nedarīs

B bans 02.01.2009

Nu rentgens ir tikai palīgmetode diagnozes precizēšanai, nevis tās noteikšanai.

W www 16.01.2009

piekriitu rengens jau nav nekas iipash ja tev ir aizcieteejumi rngens nepaiidzees

D Dino 02.07.2009

Vita Veinberga bija ļoti laba daktere un vienmēr paliks mūsu sirdīs kā mīļa, spējīga visus vienmēr uzklausīt un centās visiem vienmēr palīdzēt un izārstēt, nekad negāja prom no doktorata, ja vēl bija pacienti, lai gan pieņemšanas laiks jau sen bija beidzies, nekad neizrādīja savas sāpes, lai gan sapēja ļoti. Tāpēc ir ļoti skumji lasīt tādas pretenzijas! Domāju, ka vaina ir jūsos, ka jums ir tadas pretenzijas!

D Dace 03.07.2009

Nevajag runāt sliktu par dakteri V.Veinbergu, viņa, 4 gadus cīnoties ar neuzveicamu slimību, vienlaicīgi studējot jurisprudenci, nesavtīgi sniegusi palīdzību saviem pacientiem, kā rezultātā izdegusi kā svece un aizgājusi mūžībā. Un mums, viņas kursa biedriem augstskolā, Vita vienmēr paliks atmiņā kā kursa STIPRĀ meitene, kura nelūdza palīdzību, bet gribēja būt stipra pati, starplaikos starp slimības uzliesmojumiem viņa, gulēdama slimnīcā, rakstīja diplomdarbu un kārtoja eksāmenus.