Dr. Viktorija Ķēniņa - Pacientu apkalpošana

Biju speciāli atbraucis uz Rīgu no Daugavpils, lai konsultētos
pie dr.Ķēniņas - maksas konsultācija privātklīnikā. Atbraucu laicīgi,
bet man paziņoja, ka dakterei vēl citi pacienti un būs jāgaida pusstunda
vai vairāk. Es nevarēju to atļauties, jo pēc stundas biju pierakstīts pie
cita speciālista. Klīnikas reģistratorei Dacei bija mans mob.numurs, bet
neviens nezvanīja man un nebrīdināja, ka mani nevar pieņemt laikā. Toties
iepriekšējā dienā zvanīja ar jautājumu, vai es ieradīšos savā laikā (!!!).
Arī citu laiku konsultācijai nepiedāvāja, piedāvāja tikai gaidīt.
Daktere V.Ķēniņa nemāk organizēt savu darba laiku
un nezina elementāras pacientu apkalpošanas ētikas normas.

I Innuendo 22.02.2016

да они все не в состоянии организовать свое рабочее время
прикрываются врачебной этикой, а на самом деле сидят стебутся с некоторых пациентов минимум по 30 минут (за дверью-то все слышно)
меня еще в Риге ни разу не приняли вовремя у семейного врача - все время дурдом ромашка
т.е. если ты прешься к врачу по записи - считай будто не по записи и убивай на это весь вечер
так что никак 15 минут на пациента нет и в помине

Др. Viktorija Ķēniņa очень толковая и знающая невролог, ради консультации которой многие пациенты готовы ждать и больше чем несколько минут. Но такому неусидчивомудебилу как вы, она вряд-ли сможет помочь, езжайте на Твайку 2, там вас очевидно примут быстрее...

Нам тоже Доктор Кениня очень помогла! До этого обошли кучу неврологов - без результата ;-(
Очень рекоммендую Доктора Кениню!

P pcmehs 02.08.2018

Man Viktoriju Ķēniņu iesaka nu jau pensionēts neirologs.

S SLK 05.01.2022

Jebkuram uz rokām būtu jānēsā ārsti, kas velta pacientam vairāk par 15 minūtēm un tāpēc liek nākošajam gaidīt, jo arī nākošajam pacientam veltīs ilgāk par 15 minūtēm.