www.sudzibas.lv Dr. Svečņikovas zobarstniecibas privatprakse negodprātīgs darbs par dārgu naudu

Dr. Svečņikovas zobarstniecibas privatprakse - negodprātīgs darbs par dārgu naudu

Pēc pēdējās zobu labošanas un protezēšanas pie Dr. Scečņikovas, vairs viņas pakalpojumus neizmantošu, un citiem arī neiesaku. Jau trīs reizes, pēc Svečņikovas pakalpojumiem, pēc apmēram mēneša - pusotra, nācās labotos, vai protezētos zobus izraut. Pirmo reizi norakstīju uz dakteres nogurumu, jo zoba saknes rezekciju veica dienas beigās. Uzticējos, un pēc ilgāka laika vērsos pie viņas pēc stomatoloģiskās palīdzības vēl 2 reizes. Tomēr arī divi pēdējie "salabotie" zobi arī jau ir izrauti! Iespaids ir tāds, ka Dr. Svečņikova tikai cenšas no cilvēka "noplēst" vairāk naudas, pie tam slikti salabo, lai zobus būtu jāizrauj, un cilvēks pie viņas pēc tam ietu un atkal maksātu naudu par zobu protēzēm! Kādēļ uzskatu, ka daktere strādā negodprātīgi? Veicot zobu rentgenu Stomatoloģijas institūtā, pirms pirmā zoba izraušanas, atklājās, ka, veicot zoba saknes gala rezekciju, daktere "aizmirsusi" aizplombēt zoba saknes galu, un tāpēc operētais zobs atkārtoti sastrutojis. Otrajā gadījumā, arī rentgenā atklājās, ka daktere atstājusi neaizpildītu vienu no zoba saknēm, un zem tās izveidojies iekaisums. Pārējās zoba saknes sapildīja, bet vienu atstāja, pat nepabrīdinot, ka sakni nav iespējams aizpildīt dēļ tās anatomiskajām īpatnībām. Lieki piebilst, ka, ja daktere būtu man to pateikusi, tad es būtu gājusi uzreiz zobu izraut, nevis maksātu 200 eiro par bezjēdzīgu "ārstēšanu"! Trešajā reizē zobs bija jāizrauj, jo sadakterēja, pat saprotezēja (protams, par dārgu naudu) zobu, kuram apakšā pamatīgs iekaisums!

I

R RXX 18.07.2019

Ja Jums ir visi pierādījumi, iesaku griezties pie jurista, vismaz, lai atgūtu naudu par pakalpojumiem. Veiksmi!

C critical thinker 19.07.2019

Ellio, vai? :) ā nē, ellio vispār nestrādā, tik uz institūtu sūta

E ELLIO 21.07.2019

Atkal Tev nav miera!

E ELLIO 21.07.2019

Vispirms jāsāk ar iesniegumu Veselības inspekcijā,nevis ar juristu. Jurists neko nevar izdarīt.Jābūt pamatojumam kāda iemesla dēļ nauda tiek atmaksāta.

P Pircejs 587 02.08.2023

Izklausas, ka problemas ar zobiem ir radušās no slikta dzīves veida. Ja jūs paši nesekojat līdzi jūsu veselibai tad tā arī notiek, kad 3 zobi struto saknēs un jātaisa rezekcijas.
Jums pietiek prāta rakstīt šādu tekstu, bet nepietiek palasīt informāciju par šo problemu. 90% gadijumos šadu zobu rauj ārā bez jautājumiem, bet prognoze, ka pēc rezekcijas zobs stāvēs ilgi un priecīgi ir neiespējama. Šī procedūra var pailgot laiku no raušanas un visas prognozes ir individuālas.