www.sudzibas.lv Dr. Srodeli Ārsts - hematologs

Dr. Srodeli - Ārsts - hematologs

Tas ko gribu pastāstīt ir prātam neaptverami, tā ir ņirgāšanās par cilvēku! Man pēdējā laikā parādās dažādi zilumi bez iemesla, tādēļ mans ģimenes ārsts mani nosūtīja pie hematologa, par cik ar šādiem speciālistiem man nav bijusi darīšana, caur internetu atradu dr. Skrodeli, kura pieņem onkoloģiskajā poliklīnikā Tirgoņu ielā, Liepājā. Aizeju pie šī speciālista, kurš man pasaka, ka gar maniem zilumiem viņam gan nav nekāda darīšana, ar vārdu sakot - ar to ne pie manis! Toties ņemas spaidīt limfmezglus uz kakla , padusēs, spaidīt krūtis, pie tam ar tādu spēku, ka vai asaras birst... Pārnācu pēc vizītes mājās, padusēs un krūtīs dedzinošas sāpes, kuras vakaram nākot pastiprinās, paduses piepampst, tā ka rokas gar sāniem nolaist nevar! Visu nakti mokos liekot kompreses, pret rītu sāpes mazliet mitējas arī pampums nedaudz noplok, bet dienas gaitā atkal vis no gala un arī riktīgi zilumi parādās, sākumā koši zilas paliek krūtis, tad lēnām arī paduses, sāpes arī nākamajā dienā tādas, ka ģībonis nāk! Ja Jums nav problēmas, tad droši apmeklējiet šo "jauko" dakteri un problēmas būs!!! Nezināju, ka tik drastiski drīkst spaidīt krūtis un paduses, tagad ir vakars un saprotu, ka arī šonakt sāpju dēļ nevarēšu pagulēt! Mūciet, mīļie cilvēki no šī hematologa - onkologa pa gabalu, ja negribat sev sagādāt ciešanas un ,iespējams, arī komplikācijas!!! Varbūt tādam ārstam tomēr vajadzētu iet pensijā un nečakarēt cilvēkus!

K