www.sudzibas.lv Dr. Spridzāne Juglā Neadekvāta attieksme, kad jāņem jaundzimušais uzskaitē

Dr. Spridzāne Juglā - Neadekvāta attieksme, kad jāņem jaundzimušais uzskaitē

Esmu nepatīkami pārsteigta par pašas Dr. Attieksmi, kad zvanīju un lūdzu paņemt jaundzimušo uzskaitē. Pirms tam, zvanot uz veselības dienestu par ģimenes ārstu-pediatru teritoriālo apsekošanu, man tika iedots tieši Dr. Spridzānes mobilais numurs, jo tieši šī dr. Apseko mūsu ielu un pediatre, kura nevar atteikt paņemt zīdainīti. Bet zvanot, diemžēl, mūs visādi gribēja mētāt pie citām dr. , arī ņemot tikai visu ģimeni, vai arī lai rakstoties tur, kur mamma pati (minēju gan, ka mans ģ. Ārsts nav pediatrs un atrodas Latgalē) . Ļoti nesmuka attieksme no ārsta puses, kad beigās sapratu, ka pie šādas dakteres vairs nemaz negribu savu mazuli pierakstīt, nedz arī sevi. Likās, ka pacientus par muļķiem uzskata. Neiesaku dēļ attieksmes, pirmais iespaids ne no labākajiem!