Dr. Rudzīte LORS - Ārste

Labdien! Nekad dzīvē nēesmu rakstījusi sūdzības par kādu , bet šī nu ir tā reize kad neatturēšos. Nevienam neiesaku apmeklēt šo ārstu ar mazu bērnu. Bijām pie viņas šodien pirmo reiz un tādu attieksmi nebiju redzējusi nekad. Bernam akūts vidussaus iekaisums ,ārste meģināja apskatīt ausi un patīrīt konstatēja ka esot sēra korķis izdomāja ka tirīs, berns protams maziņšs nesēdēs mierīgi ,sāka raudat un grust viņu prom. Viņa sāka uz mums kliegt, purināt bernu lai viņš aiztaisot muti vai ejot ārā jo viņai esot gaitenī citi pacienti. Es biju tādā šokā ka nespeju ne vārdu pateikt, kadām tiesībām viņa drīkst purināt un kliegt uz svešu bernu? Piekam nepaskaidrojot neko kādas manipulācijas taisās veikt. Izlamāja arī mani ka pie artsa ejot esot berns jāsagatavo, kā kautkam tādam var sagatavoties ja nezini ko gaidīt. Tādai ārstei vajadzētu aizliegt tuvoties bērniem!

E

zirgs_kamene 17.02.2015

iemaci savu bernu uzvesties, pirms rakstit stulbibas par arstiem. pasaki paldies, ka arstrs tev un tavam bernam pa kaklu nedeva, ka nevarat uzvesties
ja kaut kas nepatik - ej pie cita specialist, neviens jau nav jaklausas tava berna raudasanu

Z zhuk 17.02.2015

Да. К сожалению не все врачи умеют с детьми работать. Смените врача. Сэкономите нервы.

D dvklmsxvb 17.02.2015

viennozimigi VAINIGA ir arstene. kaa var taa iztureeties?????
KUCES TAAS LORENES UN VISPAAR RETI KURA ARSTENE IR NORMAALA. VISAAM KA TIK SAPIKOT . KUNJAS.

R Romija 17.02.2015

Vedat bērnus tur kur tie ir jāved! Vienības gatvē neviens nebļaus! Visiem ārstiem ar bērniem nav jāstrādā.

M māsiņa 18.02.2015

Es gan tādu ārsti nezinu, bet šī sūdzības man uzsita tioešām dusmas. Ejot pie ārsta tiešām vecākiem bērns ir jāsagatavo. Vecākime izmeklējumu laikā ir jāprot savs bērns noturēt mierīgi, jo veicot auss apskati, ārsts var smagi traumēt bērnu, ja tas nepartraukti kratās, sper ārstam ar kājām utt. Arī es strādāju ar maziem bērniem ir katru dienu noskatos, cik vecāki ir "neaptēsti"piedodiet par izteicienu, jo lielākā daļa māmiņas iedomājas, ka ar bērnu ir atnākušas uz kosmētikas salonu, kur glaudīs un maigi paijās. Vecākiem pašiem arī jāstrādā ar saviem bērniem, jo labvēlīgs ārtēšanas rezultāts var būt tikai sadarbojoties mediķiem un vecākime. Ja mātes ir neaudzinātas, tad bērni nevar būt audzināti. Ja ir problēmas izmeklēt bērnus, tad jādodas uz slimnīcu un prasiet, lai ārsts izmeklē bērnu narkozē, . Šie te māmi;nu uzskati par sliktiem ārstiem ir marazms, labāk mātes, paskatieties, kā jūs audziniet savus bērnu. Nevahag dzemdēt bērnus labvēlīgu pabalstu ietekmē! No manas puses tas iespējams skan skarbi, bet diemžēl tā ir ikdiena. Bērna audzināšana nebeidzas ar piedzemdēšanas brīdi, to gan lieciet aiz auss.