www.sudzibas.lv Dr. Paeglītes māsiņu (jauno) Neprofesionāla attieksme pret pacientu

Dr. Paeglītes māsiņu (jauno) - Neprofesionāla attieksme pret pacientu

Vakar iznācu no slimnīcas. Slimnīcā ārsts teica, ka slimības lapu noslēdz ģimenes ārsts. Atnākot pie ārsta- māsiņa sāk bļaut virsū "ko es te vēlos!?" Nu noslēgt lapu jau itkā! Taču te neviens neizskaidro ka tomēr slimnīc nav atvērusi lapu. Bet kā es baltais cilvēks to varu zināt, ja nekur neko nestāsta. Un tā attieksme no māsiņas! Kronis visam! Ja problēmu nebūtu es tak tā pat vien aiz gara laika te nesēdētu! Tas jau izglītotiem speciālistiem būtu jāzin. Ne velti par to strādā. Bet ja nepatīk savs darbs, lai maina! Neviens ar varu netur!

M miroslava 17.07.2018

Slimnīcas izsniegtu lapu var noslēgt tikai pati slimnīca un arī atvērta tā tiek tikai tad, ja pacients pasaka, ka tā ir vajadzīga. Ģimenes ārsts var izrakstīt tikai jaunu lapu vai turpināt slimnīcas iesniegto. Par to vai lapa ir izsniegta var pārliecināties e-veselībā, nav visiem ar paskaidrojumiem tev jāstaigā pakaļ. Brīva valsts- maini ārstu, ja kas nepatīk.