Dr. Ludmilas kurakinas zobārstniecība - Zoba bojājums

Pirms gada biju audzēt zobu, pāris mēnešus atpakaļ gabaliņš nolūza aizbraucu vēlreiz pieaudzēt. Un tagad izkrita pilnīgi viss zobs kopā ar skrūvi, pievienoju foto. Tagad ļoti mokos un paliku bez priekšējā zoba. Zvanīju kurakinai viņa met nost klausuli. Dabūju braukt uz Rīgu un būs jālabo 2 reizes dārgāk jo sabojāja visu zoba ligzdiņu.

S Samanta D. 23.12.2022

Vai Jēkabpilī tas viss?

_ _.nik.kola._ 24.12.2022

E ELLIO 03.01.2023

Tur ir redzama tikai plombe ar skrūvi un paša zoba nav. Ja sakne ir ielūzusi vai bojāta, tur vairs nekas neturēsies, sakne jārauj laukā un jāveic protezēšana. Pie bojātiem zobiem vainīgs ir pats cilvēks, nevis zobārsts. Vienīgais izņēmums-traumas, bet tas neizskatās jūsu gadījums.

A atmiņa 18.09.2023

Ļoti neakurāts zobārsts, neiztīrīja kārtīgi zobu ielika plombu. Jau nākošajā dienā sākās sāpes. Tā kā tad vēl biju pusaudzis, pie šīs nelaipnās zobārstes nevēlējos atgriezties. Diemžēl zobs zem plombas nopuva (vairākas sāpju nedēļas) un nācās izraut.
Paldies, Kurakinas kundze, pateicoties Jūsu nekompetencei vai nevīžīgai attieksmei pret darbu, man nav zoba. Tagad jau, kā pieaugušam cilvēkam tik un nāksies labot Jūsu nolaidības sekas un ievietot zobu implantu.
Nevienam neiesaku šo zobārsti, ja viņu var tā nosaukt!
Neticami, ka vēl strādā!