www.sudzibas.lv Dr. Livčāne Nepieņemama attieksme no ārsta puses, necieņa

Dr. Livčāne - Nepieņemama attieksme no ārsta puses, necieņa

Ar šo Dr. Livčāni saskāros pirmo reiz, un pirmais iespaids jau nebija pats labākais. Vienam no maniem bērniem bija vizite pie vinas uz poti, ko protams parcēla uz citu datumu, parmetot kapec parejiem berniem nav pieraksta uz potem bet tikai vienam, neskatoties uz to ka briva vieta bija tik pieejama vienam... Pienaca nakama vizite no kuras protams atkal jēgas nekadas, jo pat netiku uz vinu. Dr. Esot registratura pieteikusi ka tada un tada laika mums jabut, aizgajam uz registraturu pec bernu pacientu kartinam, un tur darbinieces brinas jo nav nekur sistema konkretaja laika vizite mums. Nu neko pec dazam dienam ejam atkal uz viziti ceriba beidzot tikt pie vajadzigas potes, pie ka protams atkal netikam. Dusmiga bezmazvai ķērcot virsū parmet kapec nebija uz ieprieksejo viziti. Paskaidroju tas dienas situaciju registratura ka mums teica ka neuzradijas nekur registraturas sistema info par viziti un aizsutija prom. Šī atkal sak bļaut, es neeso sapratusi pareizi, esot bijis jaejot uzreiz uz poti nevis registratura kartes taisit, lai gan pati teica pretēji. Beigas protams atkal potes nedabujam, bērni parak aktivi,nevarešot precīzi trāpit. jānakot cita diena. Murgs. Neiesaku nevienam, ja negribi lieki bojāt nervus.