Dr. Kārlis Zvērs - u/26, u/86

Pienāca brīdis, kad manam bērnam jāuzsāk skolas gaitas. Ārsta apmeklējums šajā gadījumā ir neizbēgams. Pati aizņemtības dēļ netieku, tāpēc pie Dakteris Zvēra devās vecmamma ar mazo pirmklasnieku. Dakteris Zvērs izsniedza nepieciešamās medicīnas kartes, bet...atklājās, ka tās ir nepilnīgas...nav aizpildīta galvenā lapa, par to cik dotajā brīdi(skolas gaitas uzsākot) bērnam ir gadu, cik smags,garš un visas pārējas detaļas...neviena skola tādu medicīnas karti nepieņem. Lūdzu, lai vecmamma atkal dodas pie Zvēra kunga un atrisina šo problēmu, bet...Zvēra kungs nosmīkņāja un paziņoja, ka viņš jaunu lapu nerakstīs, vēl caur smīnu sakot "Kādas muļķības? Kas Jums lika ko tādu iesniegt? Es nekādā gadījumā neko tādu nerakstīšu. Un to, kas Jums lūdza(skolas Lietvede) iesniegt tādu veidlapu vajag pašu atlaist no darba, jo viņa neko nesaprotot"
Kas tas par ārstu???
Jāteic Zvēra kungs ir tikai vietnieks manai ģimenes dakterei D. Kreicbergai, un diemžēl jau manai bijušajai ģimenes dakterei, jo no šāda "augstā līmeņa" servisa acumirklī atteicos.
Ar jauno ģimenes ārsti ceru uz veiksmīgu sadarbību!
Un paldies Dr. Kreicbergai, par sapratni un labo attieksmi! Lai veicas!