www.sudzibas.lv Dr. Julija Kuprina Attieksme pret pacientu, neprofesionalitāte

Dr. Julija Kuprina - Attieksme pret pacientu, neprofesionalitāte

Ārste - dermatoloģe. 1. Slimnīca. Samaksājot pacienta nodevu 30€, saņemsiet no "speciālista" ofigetj! Jā, tieši tā - ofigetj! Tā vietā, lai izmeklētu, nosūtītu uz analīzēm (uz ko uzprasījās pats pacients) , ir šāds izsauksmes vārds, redzot sarkanu pleķi uz ādas. Izraksta smērīti, ja nepalikšot labāk 2 ned laikā, lai atnākot vēlreiz. Un, droši vien, par 30€ vēl reizi varēsiet dzirdēt "ofigetj, nepārgāja".

Il

Vi vitols 19.07.2019

Ej tu arī strādāt par dakteri!

A ko tu gribēji? Kapitalizms...Socializms 1991.gadā ir beidzies...

Bo Boleks 23.07.2019

No laba ārsta normāla attieksme. Viņš uzreiz spēj novērtēt kas par vainu un izraksta labāko līdzekli. Bet ja paciens vēlas samaksāt vēl +30 eur un tad nākt atkal (atkal maksāt), tad protams to var darīt.
Afigetj tie pacienti ir brīžiem!
Personīgi vislabākā pieredze pie šīs ārstes. Kurai tiešām rūp pacientu izārstēt, nevis nokāst piķi (afigekj!) un tad kāst akla nākošās reizēs.

Ni Niksik 27.02.2020

Очень хороший доктор. Вылечил ребенка от кожного стафилококка, гомеопатией. Когда другие дерматологи пичкали антибиотиками.

Sa Sangruta 27.02.2020

Nu ārstiem lielākai daļai interesē,ka tik vairāk var naudu izspiest!