www.sudzibas.lv Dr. Jānis Kāpostiņš/ Dr. Ligita Zvīgule Ārstu nolaidība un neprofesionalitāte

Dr. Jānis Kāpostiņš/ Dr. Ligita Zvīgule - Ārstu nolaidība un neprofesionalitāte

Cilvēki, kam ir onkoloģiskas saslimšanas, lūdzu domājiet, pie kādiem speciālistiem griezties. Neuzticieties Dr. J. Kāpostiņam un Dr. L. Zvīgulei. Mana mamma regulāri gāja uz pārbaudēm, jo krūts bija ar redzamām pārmaiņām, pēdējā gada laikā pat 3 reizes. Gadu atpakaļ viņai veica usg, kurā bija aprakstīts, ka ir palielināti nespecifiski limfmezgli un krūtī redzamas haotiskas fibrozes. Tā vietā, lai radiologs dr. L. Zvīgule izmeklējuma aprakstā norādītu, ka nepieciešams nosūtīt uz papildus padziļinātām pārbaudēm, ieraksta, ka onkoloģisku pataloģiju nav. Arī cienījamais onkologs dr. J. Kāpostiņa kungs, neiedziļinoties pilnā izmeklējuma aprakstā, kur ir minēta problēma, nelika veikt dziļākus papildus izmeklējumus, lai laicīgi varētu atklāt un novērst radušos problēmu, kā rezultātā pēc aptuveni pusgada manai mammai konstatēja audzēju - recidīvu, 3-4 stadijā, ar metastāzēm limfos, kas vairs nav operējams. Tagad viņu nolaidības un neprofesionalitātes dēļ mammai ir jācīnās par savu dzīvību. Vēl piebildīšu, ka kāpostiņa kungs par sevi ir ļoti augstās domās, jo vienmēr saviem pacientiem stāsta, cik ļoti viņš ir noslogots un daudz strādā, kas liek pacientam justies neērti un vainīgam, ka apgrūtinājis dakteri ar savu vizīti.