www.sudzibas.lv Dr. I.Solomatina acu centrs Nekvalitatīvi veikta operācija

AtrisinātaDr. I.Solomatina acu centrs - Nekvalitatīvi veikta operācija

2019.gadā 03.17.01 man tika veikta refraktīvās lēcu maiņas abām acīm. Kā rezultātā es kopš 2019.gada dzīvoju patstāvīgās sāpēs, un lietoju preparātus, lai varētu izturēt dienu. Vakarā dzeru miega zāles ', lai varētu aizmigt un nedomāt par to, kas man ir izdarīts. Es šeit nerunāšu nemaz par naudu, ko samaksāju Dr. I. Solomatinam un tālāk visiem pārējiem speciālistiem, pie kuriem esmu griezusies pēc palīdzības. Rakstu droši, jo tagad manā rīcība ir dokumenti, kas apliecina, ka acu operācija labajā acī ir veikta nekvalitatīva, kā arī nav sniegta palīdzība, pie sūdzībām.
Rezultātā mana dzīve ir pārvērtusies par elli, jo brilles pielāgot nevar, sāpes labajā acī ir patstāvīgas.
Man ir grūti lasīt, acs savilkta, diplopija, sāpes ir tādas, ka negribas dzīvot. Tā laikam saucās premium klases redze, ko līgumā sola ar parakstu dr. I.Solomatins.
Pašā redzes centrā ir ļoti negatīva attieksme pret pacientu.
dr.I.Solomatin Jūs neesat Dievis, Jūs nodevāt Hipokrāta zvērestu, kura atslēgas vārdi ir nekaitēt pacientam.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta inta.amelska 24.03.2023

Problēma nav vēl atrisināta,