www.sudzibas.lv Dr. I.Apines zobārstniecības prakse Nolaidība un higiēnas normu neievērošana

AtrisinātaDr. I.Apines zobārstniecības prakse - Nolaidība un higiēnas normu neievērošana

Pie zobārstes Intas Apines biju gājusi jau iepriekš dēļ pacientiem draudzīgajām cenām un šķietami labvēlīgīgās attieksmes. Aizgāju pie Apines ar pusnolauztu zobu, kurš iepriekš bija jūtīgs. Apine zobam attaisīja kanālu un sāka likvidēt iekaisumu (it kā ar zālēm, ko ievieto kanālā). Dakteri lūdzu, lai ārstē pēc iespējas efektīvāk (jo iepriekšējā reizē šāds pasākums man ievilkās pusgada garumā, kas bija diezgan dārgi un neērti, turklāt šajā reizē bija ieplānoti vairāki komandējumi). Apine man zobam kanālu iztīrīja kādas 3 reizes un aiztaisīja ciet. Pēc nedēļas varēšot zobu pašu arī pabeigt (jo zobs bija pa pusei nolūzis). Kanālu aiztaisīja otrdienā, trešdienā zobs sāka sāpēt - domāju pacietīšos, gan jau tas ir normāli. Ceturtdienā zobs jau sāpēja (pulsēja) pamatīgi. Vakarā zvanu dakterei - man ieteica padzert Ibumetīnu, tas esot normāli, ka sāp. Piektdienā jau sāpēja tā, ka raudiens nāk - es zvanu vēlreiz, braukšu, lai viņa skatās. Apskatīja, uztaisīja rentgenu un vēl tā dusmīgi paziņoja: "jūs jau visi gribat, lai jums tos zobus ātri salabo, tagad iekaisums nav izārstēts, bet kanāls ir aiztaisīts - padzer zāles". Ar lielu lūgšanos un asarām izlūdzos, lai izraksta antibiotikas. Sestdienā sāpes jau bija briesmīgas - naktī nevarēju gulēt, antibiotikas un Ibumetīns neko nelīdzēja. Aptiekā izlūdzos stipras recepšu pretsāpju zāles, taču nelīdzēja arī tās. Svētdien bija jau ceturtā diena, ko pavadīju neciešamās sāpēs - žoklis bija sapampis. Pirmdienā devos uz Stomatoloģijas institūtu Dzirciema ielā, kur mani apskatīja tiešām lieliska ārste. Uztaisīja rentgenu un paziņoja, ka man esot milzīgs iekaisums un žoklis ir sastrutojis. Viņa atvēršot vaļā kanālu, bet lai iztīrītu strutas ir jātaisa operācija (jāgriež vaļā žoklis un jātīra laukā strutas). Šīs vizītes laikā uzzināju, cik patiesībā higiēniskos apstākļos ir jāveic kanāla tīrīšana - ieraudzīju neskaitāmus higiēnas instrumentus, ko Apine nekad nebija izmantojusi, turklāt attapos, ka viņa pat dažkārt neizmantoja gumijas cimdus! Ārste arī paziņoja, ka tādu materiālu, ar kādu Apine bija aiztaisījusi mana zoba kanālu, sen jau vairs mūsdienās neizmanto. Pēc orperācijas pirmdienā, es divas dienas pavadīju vēl lielākās sāpēs, jo sāpēja sagrieztais žoklis - dzēru pretsāpju zāles ik pēc trim stundām, nemaz nerunājot par vēl citu antibiotiku kursu. Divas reizes braucu uz Dzirciema ielu mainīt drenu žoklī un pampums pilnībā pārgāja tikai nedēļu pēc operācijas. Apines nolaidība man izmaksāja ap 100 latiem (kanāla tīrīšana, operācija, medikamenti un pārsiešanas) turklāt zobs vēl nav salabots, tā kā izmaksās vēl ļoti daudz. (Turklāt pie pašas Apines jau biju samaksājusi par kādām 4 vizītēm, ap LVL 50 kopumā) NEVIENAM NEIESAKU ŠO nolaidīgo un sadistisko dakteri! Turklāt šajā laikā, kad braukāju tīrīt zobam kanālu, Apine vairākas reizes neieradās darbā, kad mums bija norunāta tikšanās - es braucu, tērēju savu laiku un naudu, taču ārstei, izrādījās, bija citi plāni un viņa pat nepiezvanīja (nebrīdināja medmāsas klīnikā), lai piezvana un atceļ tikšanos.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.01.2018

Dr. I.Apines pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D

T tāpatipaciente 15.04.2011

Aizmirsu piebilst, ka Apine man neizsniedza nevienu čeku par veiktajām manipulācijām!

T tew 18.04.2011

Nu ko?Vajadzēja uzreiz braukt uz iestādi, kur pilda ar pareizo materiālu, tikai tad Tu būtu samaksājusi 200 ls par kanāla pildīšanu vien.

* ****** 18.04.2011

Kurā zobārstniecībā tu tādas cenas redzēji?

T tew 19.04.2011

Stomatoloģijas institūtā ir tādas cenas.Paskaties cik maksā par mācībām viens students un tad sajēgsi, kāpēc viņi var atļauties visu ko nopirkt un tad nolikt citus ārstus!
Pārējie, kas nevar atļauties nopirkt ūberkrutos materiālus, pilda kanālus ar lētākiem materiāliem un nebūt ne sliktākiem.Princips, lai kanāls būtu sapildīts līdz galam.Kā institūtā viena docente teica, varot pildīt pat ar mēsliem, galvenais, ka līdz galam.

L Liene 14.07.2011

Gribētu vien piebilst, ka nevajadzētu sajaukt Dr. I. Apines zobārstniecības praksi Stabu ielā ar Dr.Apines zobārstniecības klīniku Lielirbes ielā, kur par tamlīdzīgām problēmām neesmu dzirdējusi.

A Anna Stepāne 24.08.2021

piekrītu, Lielirbes ielā fantastiskas dakterītes un dakteri. Apčubinās, izārstēs. Burvīga iestāde.

V Vanadziņš 26.07.2011

Dr.Apine Lielirbes iela vienkārši forša daktere un lieliski pārzin savu darbu, kas kā man likās viņai vēl pietam ļoti patīk ;) super

D Dīvainīte 22.06.2012

@Vanadziņš Man atkal Dr.Apine Lielirbes ielā (pirms gada) lika nožēlot, ka neizvēlējos citu zobārstnicību. Biju nopirkusi kuponu uz zobu tīrīšanu ar ultraskaņu.. Pierakstīties sanāca tikai mēnesi uz priekšu (pirmais brīvais laiks), bet pa telefonu izklausījās pretīmnākoši.. Kad ierados, nezinu, kas pa meiteni man šo procedūru veica, bet bija ne visai laipna, visa higiēna tika veikta 15[!]minūšu laikā (es biju rēķinājusies ar vismaz pus stundu) un ar zobu diegu tika tik brutāli tīrītas zobustarpas, ka asinis vajadzēja špļaut ārā vairākas reizes.
Beigās jutos šausmīgi izmantota, mutē izvarota un apkrāpta. Milzīga dusma uznāca, kad pirms pāris nedēļām saņēmu no šīs klīnikas sms ar iespēju izmantot akciju - nemaz neceriet!
Esiet uzmanīgi ar akcijām.

Z zaptesburka 23.06.2012

Dīvainīt, man šķiet, ka parasti jau higiēnu kad taisa, tiek saskrāpētas smaganas, un tās asiņo. Nav jau patīkami, bet - Tu esi kaut kur bijusi, kur tā nenotiek?
Laiks - 15 minūtes - gan patiešām šķiet īss.

D Dīvainīte 25.06.2012

@zaptesburka Pāris gadus higiēnu nebiju taisijusi, bet neatceros, ka tā būtu bijusi tik brutāla, ka varētu just, kā zobu diegs griežas smaganās iekšā..

R Reinis Āboltiņš 04.09.2012

Pēc vairāk nekā 10 gadu sadarbības ar Dr. Intu Apini (Stabu ielā) kā pacientam un ārstei, man ir gluži pretējs viedoklis Dzintras viedoklim. Inta Apine zobus labo ārkārtīgi labi un it īpaši kanālus tīra ar bezprecedenta rūpību. Iespējams, ka konkrētās sūdzības gadījumā paciente patiešām vēlējās rezultātu tik īsā laikā, kas nebija savietojams ar normālu ārstēšanas norisi. I.Apine vairākos gadījumos man tieši norādījusi, ka kanālus ciet taisīt vēl nedrīkst, jo zālēm jāļauj iedarboties pilnībā. Nu jau diezgan sen, kad man viens pēc otra dažu gadu laikā nobruka vairāki Vanaga klīnikā taisīti zobi, tieši I.Apine manu muti saveda ideālā tehniskā kārtībā. Un čekus dod par pilnīgi visām manipulācijām, turklāt pirms ārstēšanas uzsākšanas vēl pajautā, vai vajadzēs apdrošināšanai, visu vienā rēķinā vai vairākos. Godīgi sakot, es nudien iesaku Apini kā zobārsti. Turklāt viņas praksē strādā arī ļoti laba higiēniste.
Ar šo gribu teikt, ka pacienti ir dažādi, sāpju sliekšņi atšķiras un sadarbība, iespējams, ne vienmēr norit gludi.

Z zaptesburka 04.09.2012

Reini... Ja Tev tas viedoklis tiešām ir "kā pacientam un ārstei" tad gribētos uzzināt, kā Tev izdodas šīs divas savas dzīves apvienot... Tas ir, kā Tu pamanies vēl būt par ārsti (siev. dz.)?

R Reinis Āboltiņš 04.09.2012

Zaptesburka ... nudien pateicos par lietai ārkārtīgi piekritīgu komentāru! Laboju savu bezdibenīgi šaušalīgo kļūdu. Pirmo teikumu manā komentārā jāizsaka šādā redakcijā: "Man kā pacientam pēc vairāk nekā 10 gadu sadarbības ar ārsti Dr. Intu Apini (Stabu ielā) ir gluži pretējs viedoklis Dzintras viedoklim." Starp citu, Tavā valodnieciskajā komentārā arī viss nebūt nav līdz galam pārdomāti, jo es jau nerakstīju "man kā pacientam un ārstei".
Nešaubos, ka varētu varētu vēl literāri skaistāk un gludāk, tomēr nedomāju, ka "vēl skaistāk un gludāk" pēc būtības mainīs saturu, jo par Dr. I.Apini man nav nekādu sūdzību. Katrā ziņā lingvistiskā ekvlibristika noteikti nespēj aizēnot I.Apines augsto profesionālo kvalifikāciju.

Z zaptesburka 04.09.2012

Reini bet es arī no Tevis rakstītā necitēju, ka Tu būtu rakstījis tieši šādi - "man kā pacientam un ārstei". Paskaties vēlreiz, rūpīgāk. Lai gan lietas būtību tas tik tiešām nemaina, vai vārdiņu "man" pieliek pirms vai pēc precizējuma, ka savu viedokli izsaki kā pacients un kā ārste. :) Tas tā, kašķēšanās pēc. Neņem ļaunā. To komentāru rakstīju, jo pēc Tevis rakstītā nebiju pārliecināta, ko domāt - vai esi vīrietis, vai sieviete (kas nejauši komentāru ierakstījusi kāda cita vārdā), jo pati nereti par sevi mēdzu izteikties vīr. dz. :)