Dr. Girts Drapce - Toto vetklinika

Гирт Драпче принципиально не говорит по русски. И вызывает сомнения как специалист в принципе. Диагноз ставит на глаз без анализов.(к сожалению неправильный). никакие доводы МЕГАСПЕЦ не слушает. Пошла к нему начитавшись положительных отзывов и сильно пожалела. Видимо он лечит только "своих". Берегите своих животных от таких "ВРАЧЕЙ".

T

T taisniba60 05.08.2014

Skoļko prožila v Latvii-50let, govorit na sobačem ne umeješ?Možet toļko učisja?Pastoraisja-zdes Latvia.
Dakteris ir vienkārši fantastisks-tādas lietas spēj tikai īsti fanāti!Un Tu krievvalodīgais cilvēks, nekad nespēsi to novērtēt!
Tev sveša mūsu tautas mentalitāte, bet Tev tikai ŽALOBNUJU KŅIGU!KAK VI VSE NAM NADOJEĻI!

N Normunds Ģelzis 21.01.2016

Gods un slava dakterim un visai viņa komandai !!!
Izoperēja manu 10 gadīgo suneni !!!!!! Deva 50/50 bet sanaca par 100 %.

с С. 03.04.2018

svolo4. ne v jazike delo, a v tom 4to etot vra4 nekompetenten! i eto pravda. nikogda ne doverjajte etomu vra4u zivotnih , esli ne hotite ih poterjatj!

C CTEPBO3A 09.02.2020

Глупости! Нам Драпче помог! А вот в Бернарда клинике нам столько лапши навешали и семь шкур содрали. Очень низко обвинять врача в некомпетентности! И язык надо знать, и чем больше, тем самим же легче. Идёте к врачу, оставьте глупые амбиции дома! Вы не клиент, вы идёте за помощью! А если вы так не считаете, то переоцените себя и своё эго, а также пересмотрите свои ценности и приоритеты. Просветления автору поста и заядлым лингвистическим нацикам среди латышей и русских! :)
Всем мира, дружбы и добра! ?

L livi 22.02.2020

Офигеть, ты озабоченная, нацистка. Когда такие как ты уже поумнеют? Как вы всем надоели!

K kuul 05.08.2014

Pilnīgas muļķības! Dr.Drapče ir labākais kaulu speciālists, ko zinu. Ja sunim ir kāda nopietna problēma, braucu tikai pie Drapčes.

S Sibemols 11.08.2014

Nesen visu dienu sanāca pavadīt Drapčes klīnikā Toto, bija iespēja novērot Drapčes komunikāciju ar klientiem. Tieši ievēroju šo valodu jautājumu, vairākkārt bija tā, ka atnāk krievvalodīgs klients, kurš runā krieviski, dakteris viņu ar ieinteresētu sejas izteiksi uzklausa un atbild (latviski), klients turpina krieviski un dakteris turpina latviski, visi viens otru saprot un ir apmierināti. Goda vārds nebija problēmas, jo dakteris nestrādāja kā citādāk ar krievvalodīgo dzīvniekiem, neizskatījās, ka šo suņu saimnieki kaut ko nesaprastu, katrs runāja kā viņa ērtāk un dzīvniekam palīdzēts, visi apmierināti. Tieši nopriecājos, cik forši varam sadzīvot vienā valstī, ka šī klīnika ir labs piemērs, kā sadzīvot draudzīgi. Tie kas meklē problēmu un saasināti uztver šo valodu jautājumu, protams problēmu redz pat tur, kur tās nav. Dr.Drapčem novēlu turpināt rādīt labu piemēru citiem arī turpmāk.

xy-files 11.08.2014

Tie krievvalodiigie laikam ir aizmisushi kuraa valstii dziivo un kura ir valsts valoda. Viniem liekas ka visiem pat UK ir jaasaprot taa vinu valoda. Krievs paliek krievs ar savu mentalitaati. Bet no cita lenka skatoties - klientam vienmeer taisniiba jo buutibaa jau klients ir darba deveejs.

U upe 13.08.2014

Labākais kaulu salicējs Latvijā! Sirsnīgs un profesionāls ārsts!

L labscelojums1 13.08.2014

Lai veicas dakterim, tā turpiniet runāt ar viņiem latviešu valodā!
Par daktera profesionalitāti-to, ko spēj viņš-liekas, ka viņu vada Dieva roka!

D Da-Vinche 22.08.2014

Dakteris labs, ar ārkārtīgi lielu pieredzi. Klientu viņam netrūkst, tadēļ, ja kādam rodas problēmas viņa paša stulbuma dēļ, atvaino, dakterim nav pienākums runāt kā citādi kā Valsts valodā. Zinu vet. ārstus Latvijā, kuri ne tikai nerunā valsts valodā, bet arī neasprot to :(

L L.Dmitrijs 25.08.2014

Šis ir labākais "kaulu" dakteris Latvijā, un nevajag viņu te nolikt tikai dēļ tā, ka tu Tatjanka dzīvojot šeit Latvijā (esmu pārliecināts, ka ne maz gadu) neesi iemācījusies valsts valodu. Pēc tam jūs krievi brīnāties kāpēc latviešiem tāds riebums pret jums. Jūs esat iebraucēji un jums jāmācās mūsu valodu, nevis Drapčem ir jāmācās jūsējo.

Visu cieņu Drapčem, jūs rādat ļoti labu piemēru. Cerams ka daudzi uzņēmēji ņems piemēru no Jums.

Lai veicas Drapčem un lai veicas Tanjai ar valsts valodas mācīšanos!!!

L lindapr 15.09.2015

Drapčes k-gs ir pats labākais speciālists, cik zinu, visi Latvijas vetārsti iesaka Drapči, ja četrkājainam mīlulim ir kādas problēmas ar kauliem, locītavām. Manai rotveileru meitenei Drapče operēja kāju pēc smagas traumas. Tas notika, kad kucēnam vēl bija tikai mazliet virs pusgada! Dakteris bija ļoti laipns, fantastiska attieksme un pats galvenais - mana mīlule ar implantu locītavas bļodiņā ir bez problēmām noskrējusi 6.5 gadus! Milzīgs paldies dakterim par šo brīnumaino darbu! Man būtu vienalga kādā valodā runā ārsta, kaut vai japāņu, ja vien viņš spēj palīdzēt!

K Karolina D 14.12.2015

Хороший врач и добрый человек, относится с пониманием к хозяевам животных, прекрасное общение на любом языке. Ведь главная цель общая - помочь животному.

K Karolina D 14.12.2015

Хороший врач и добрый человек, к хозяевам четвероногих пациентов относится с пониманием, общается на любом языке. Ведь главная цель общая - понять друг друга и помочь животному.

K kaķenītes saimniece 28.03.2016

Nekad, nekad savu kaķenīti nevedīšu pie ĢIRTA Drapčes Imantā uz TOO klīniku. Kaķīti vajadzēja sterilizēt, tādā konveijerā un paviršībā nekad ar savu dzīvnieku nebiju bijusi. Kaķenīte knapi izdzīvoja, samaksājām stipri vairāk kā citur par sterilizāciju. Nožēloju, ka negāju toreiz pie cita ārsta!!!!!!!!

с С. 03.04.2018

polnostju s vami soglasna. mi postradali ot halatnosti vra4ej etoj " kliniki"

K kaķenītes saimniece 28.03.2016

Starp citu Imantā arī citi kaķu saimnieki pamanījuši Ģirta Drapčes nolaidību palidzības sniegšana kakiem!!! Neticēju, līdz pati ar to saskaros!!!!

A Akela 24.11.2016

Par dakteri spriež pēc rezultātiem. Un es esmu bezgala pateicīga šim dakterim par izārstētajām suņa locītavām. Labākais dakteris Latvijā. Ja vēl kādreiz būs nepieciešamība ārstēt suņa locītavas, kaulus, tad savus dzīvniekus vedīšu tikai un vienīgi pie daktera Drapčes! Īsts profesionālis savā jomā. Labāk vienreiz aizvest savu dzīvnieku pie daktera Drapčes, nekā ilgstoši ārstēt citur.
P.S. Uzturoties klīnikā es novēroju, ka klīnikā vienāda attieksme gan pret suņiem, gan kaķiem. Pilnīgi nekāda diskriminācija vai negatīvisms. Tāpat arī pret krievvalodīgajiem. Normāli cilvēki iet uz klīniku savu dzīvnieku ārstēt nevis kašķi meklēt.

L Lietotājs28956 19.07.2017

Drapče ir labs kaulu ārsts, tas pat nav apspriežams. Bet raksturs viņam ir ir riebīgs, tas arī nav apspriežams, tā kā es daudz palīdzu patversmēm, par viņu zinu stāstus staigājam.
Lai arī kādā profesijā tu strādā, lai arī kāds tu esi speciālists, ir jābūt korektam (es te nemaz nerunāju par valodu, mans vīrs ir krievs un runāt cenšas LV, visi viens otru saprot, neesmu pamanījusi, ka valoda būtu šķērslis komunikācijā ar Ģirtu).
Mums ar Drapči bija cita rakstura konflikts - viņš iesita manam mazajam sunim (1.5kg), kaut gan es viņu brīdināju, ka suns tā mums nespiedz, tā nav normāla uzvedība, beigās aiz bailēm sunīte ieķērās dakterim rokā, par ko saņēma labu maucienu pa muti ar tādu labu blīkšķi. Dakterim gan bija manī jāieklausās, ka tā nav tipiska suņa uzvedība un tad, kā pieredzējušam ārstam - jāvelk mazais uzpurnis, pirms bakstīt to mazo radību. Piebildīšu, ka tas bija viņas pirmais un vienīgais tāds gadījums ar zobu palaišanu.
Arī man savā darbā savs riebīgais rakstus jātur pie sevis - nezinu, kāpēc Drapče uzskata, ka viņš var atļauties nekontrolēt toni un vārdu izteiksmes. Mums toreiz bija asa vārdu apmaiņa.
Bet, kad vajadzēja sunim kājas lūzumu operēt, protams, ka braucām pie Ģirta, jo suņa veselības jautājums ir pirmajā vietā. Pati esmu cilvēks, kurš neļauj emocijām aptumšot prātu. Kas jādara, tas jādara. Un jā, operēties pie Ģirta ir dārgs prieks - bet es rezultatīvs.

V Violeta 09.08.2017

Paldies,dakterim Drapčem un viņa komandai!Labi specialisti!Vedu gan savu sunīti,gan kaķīšus.Esmu ļoti apmierināta.Nevajag brukt dakterim bez iemesla.Klienti arī paši vainīgi pie attieksmes.Esmu dzirdējusi,ka klienti runā uzstājīgi it kā paši būtu baigie bosi.Kā ārstam tad reaģet?

Ягодкина 10.08.2017

Были у Драпче 2 раза , языкового барьера небыло ))) говорил по русски.

Z Zorro32 29.10.2017

Dr Drapče ir viens no labākajiem vetiem! Jau 10to gadu braucam tikai uz Toto kliniku. Cena/kvalitāte labākā Rīgā, esam visur bijuši.

R Rita Feldmane 21.04.2018

Otlichnij Specialist !Govorit po-russki bez problem

T Tatjana Nikolska 16.07.2018

Я очень благодарна доктору Драпче, он поставил на ноги в буквальном смысле мою собаку. Честно, не помню, на каком языке он говорил. Мне было не до того! Я была в неадеквате, нон-стопом лила слезы. Но он точно владеет и русским, и латышским. Уверена, если он увидит, что человек совсем не понимает по-латышски, перейдет на русский. Прекрасный доктор, золотые руки и огромный опыт. Спасибо доктору Драпче и всему коллективу клиники!