Dr. Evita Šlosberga - Diagnostika

Pie neirologa devos ar sūdzībām par ilgstošiem galvas reiboņiem. Klīnikas mājas lapa vēsta, ka Evita Šlosberga tieši uz to specializējas. Tāpat Gk Neiroklīnika reklamē īpašu reiboņu diagnostikas tehnoloģiju un nezin ko. Līdz šim biju veicis daudz dažādus izmeklējumus un cēlonis nebija atrasts, cerēju uz nopietnu izmeklējumu un izslavēto speciālistu padziļināto individuālo izmeklējumu. Bet man ārste pat asinsspiedienu neizmērīja. Bet rūpīgi visu pierakstījusi, veica jau tradicionālo neirologu izmeklēšanu - āmurītis pa locītavām, pirksts pie deguna un t. T. , kā parasti. Par 37 eur saņēmu teicamu ieteikumu - veseļojieties! Skumji, ka Latvijā daudziem ārstiem nav ne motivācijas, ne atbildības par to, ko viņi dara.

Go

La Lailailai 13.08.2019

Sasmējos. Nu vismaz nelika uzreiz apmaksāt kāpa vietu. Tas jau ir daudz. Varbūt tiešām der baldriāna tinktūra un Nova Passit, laba atpūta un izgulešanās.

Ol Olav 14.08.2019

Reibonis var būt par pamatu daudzām nopietnām saslimšanām, tā kā labi vien ir, ka informējāt citus, lai zina, ka GKneiroklīnikā nemaz neiedziļinās cilvēkos.