Dr. B.Štrausa - Ginekoloģija

Ginekolog Biruta Štrausa...
Iz-za ejo ravnodushija i/ili nekompetentnosti moja mama popala na operacionnij stol. Esli bi v tot moment, kogda mama prishla k nej s zhaloboj, bilo bi predprinjato sootvetstvujushee lechenie, to operacii bi ne bilo. Kogda mama prishla v drugomu vrachu, vrach bila v shoke ot togo, naskoljko zapushena bila boleznj. Cherez 3 dnja mama bila na operacionnom stole.
Drugoj "zaslugoj" etogo doktora mozhno schitatj poterju rebenka. Devuwka prishla s podozreniem na beremennostj, doktor sdelala zaklju4enie, 4to beremennosti net, prosto kakoe-to vospalenie i vipisala tabletki. Okazalosj, chto devuwka bila beremenna, a vipisannie tabletki kategoricheski zapresheni beremennim. Itog - vikidiw!

C

A Agnese 06.02.2010

Veselibas inspekcija Klijanu 7

M Mamma 07.10.2010

Nu gan... te jau izklausās kā pasaka ar vēlmi ieriebt... Kurš gan dakteris ir ideāls un spēj uz sitiena noteikt diagnozi? Kurš gan ārsts nav ne reizi kļūdījies diagnožu noteikšanās? Un man patīk teksts par draudzenes "aizdomām uz grūtniecību"- mūsu ta laikos, kad testi pa 0.50 Ls uzrāda grūtniecību jau desmitajā dienā. Tak meitene pirms doties pie ārsta to neveica? Kā daktere tādā laikā var noteikt bez USG apskates? Pat USG tik mazā laika gadās ka neko neredz.

A agrita 15.10.2010

Brīnos, ka tā daktere vēl strādā, es pirms kādiem 6gadiem saskāros ar viņas nekvalitatīvo darbu.Kad aizgāju pie viņas biju stāvoklī, un bija neliela asiņošana, viņa pat nepārbaudot pateica, ka man ir spontānais aborts, varat iedomāties kā es pārdzīvoju.Bet kad aizbraucu uz Diagnostikas centru, tad pateica, ka viss kārībā ar bērniņu.Bet tas vēl nav viss, viņa pēc tam mātes pasē ierakstīja, ka ir man ņemusi analīzes, un ka man ir viss kārtībā, lai gan analīzes nebija ņēmusi, un pēc tam kad nonācu slimnīcā, tikai atklājās, ka man ir kautkādas baktērijas, kas apdraud bērna dzīvību, bet takā viņa bija ierakstījusi, ka ir veikusi tās analīzes man ārsti pat neiedomājās veikt vēlreiz tās analīzes.Tā es ilgu laiku nogulēju slimnīcā, jo ārsti nevarēja saprast no kā man tā asiņošana, jo it kā ņemtajās analīzēs uzrādījās, ka viss ir kārtībā.Grūti to visu uzrakstīt, bet uzskatu, ka viņas dēļ dabūju 3mēnešus pavadīt slimnīcā, paldies dievam, bērniņš piedzima un viss ir kārtībā, bet citiem iesaku padomāt pirms iet pie tādas ārstes, jo kad aizbraucu pie viņas pakaļ papīriem, viņa pat neatvainojās.

I Ieva 07.04.2011

Daktere Štrausa mani pašu personīgi izglāba no operācijas un izārstēja perfekti. Viņa ir tieša un ja viņai visu tieši un godīgi pasaka, viņa perfekti diagnosticē un saprot, ko darīt. Es neuzticētos nevienam citam ārstam, kā tikai Štrausas kundzei. Ja tantuks nav bijis pietiekami atklāts vai kautrīgs, daktere nespiedīs visu ārā, aks tad tur ir kā mazam bērnam. Ja ies pie dakteres pilnīgi droši un atklāti, viss arī būs lieliski un vel arī varēs labi izsmieties.

I Iewukz 04.08.2012

Es jau labu laiku esmu Dr. Štrausas paciente! Viņa man tikai ir palīdzējusi un devusi labus padomus!Te daži nesaprot, ka arī ārsti mēdz kļūdīties, ta nu tas ir, tamdēļ, tas nenozīmē, kā ārts ir nekam nederīgs!
Labāka ginekoloģe par viņu man vēl nav bijusi! :)

I Iewukz 04.08.2012

Es par Dr. Štrausu neko sliktu nevaru pateikt, jo viņa man ir tikai palīdzējusi un devusi labus padomus :)
Labaka gionekoloģe man par viņu nav bjusi līdz šim :)
Es saprotu, ka katrs ārsts ir cilveks un var kļūdīties, tamdēļ jau nevajag uzreiz viņu norakstīt par galīgi nederīgu :)

F fffff 29.09.2012

Kad biju pirmo reizi pie viņas, lai apstiprinātu grūtniecības esamību - daktere super, joko, runājas.

Kad nācās iet vēlreiz pie viņas pēc spontānā (ar slimnīcā nozīmētu kontroles USG) - i nepaskatījās! Vien noteica "Jums tā grūtniecība bija vajadzīga?". Pēc šī teikuma vairs nekad ar viņu negribu saskarties...