Dr. Broša - nekompetence

Dr.Brosa Šarlotes poliklīnika

Mana daktere bija atvaļinājumā, tāpēc es sameklēju pirmo pieejamo tās dienas ārsti Šarlotes poliklīnikā., dr. Brošu.

Aizgāju pie viņas ar sūdzību, ka man ir piemetusies piena sēne. Pēc pārbaudes, viņa pateica, ka man nav nekāda piena sēne, bet ar steigu jāiet pie venerologa! Nevēlos visu stāstu stāstīt, bet to, ka tiku starp puķēm nosaukta par m#ku, tas bija skaidrs jau no pirmā elpas vilciena!

Un ziniet ko? Nākamajā dienā tiku savā poliklīnikā pie citas dakteres, kura bija šokā par tās ārstes nekompetenci, jo to"biezpienu" nevar nepamanīt ginekologs!

Sakiet, kāpēc pirmspensijas vecuma cilvēki, kuri ir ar citām tikumiskām vērtībām, ar sliktu redzi vispār strādā par ginekologiem? Mīļās sievietes, mīliet sevi, nekad neejiet pie dr.Brošas!

ļ

Sardele 10.08.2016

Paldies, pārsmējos! :D
Anekdote.... xD ..un tas uzvārds taču jau pilnīgi vai brīdina!!!!! LOL...