www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Vienaldzīga attieksme

Dr.Beinerts SIA - Vienaldzīga attieksme

Atnācu vakarā mājās no darba,skatos,ka kaķis (3 gadi) ,dīvaini uzvedas,ielīdis izlietne,mēgina curāt,naud,nolec no izlietnes,mazgā tur un skaļā balsī ņaud.Draugs atnaca no darba ap 2 nakti mājās,kak,im slikti,izlēmām,ka jāved uz diennakts veterināro klīniku.
Tur mums pateica,ka kaķim nierakmeņi,ka vajadzēs ielikt katetru un palikt vienu diennakti stacionārā.+ zāles tur un viss,kas nepieciešams.Samaksājām 50Ls!!
Nakmajā dienā,arī ap 1 naktī braucam pakaļ,jo iepriekš piezvanot,mums teica,LAI BRAUCAM KAKIM PAKAĻ - VISS ESOT OK!
aizbraucam un pasaka,vaiiii,diemžēl tomēr kaķis jūtas slikts,vajadzēs VĒLREIZ likt katetru .Pajautaja mums vēl ap 50Ls (stacionars,katetra,zāles). Ok,paiet atkal diennakts,zvanam ,prasam kā kaķītim,saka,ka lai atbraucam - pastāstīšot.Aizbraucam,saka,lai kaķi ņemam atpakaļ,ka loti slikti,lai labāk nomirst mājās!!
Aizvedām uz mājām,tad nu caur draugu draugiem atradām sievieti vetārsti,aizvedām ar pēdējo cerību,kur mums pasaka,ka nekas nav tik slikti kā izskatās,ka mirt i netaisās,vajag tik antibiotikas + tas,ka likta katetra divas reizes ir izraisijis iekaisumu papildus,jo traumēti urīnceļi. Sadeva mums lērumu šprices un tā nu kaķis jau pēc 4 dienām bij kā no jauna piedzimis. Nu tad man jautājums kas tie par ārstiem BEINERTA KLĪNIKĀ,KA PASAKA,KA KAKIS MIRS,IEPRIEKŠ NAUDA IZSŪKT,NEPROFESIONĀLA ATTIEKSME + PAT nedod mēgināt kādas zāles neko!!?????

K kurmiks3 22.08.2013

Nauda panemta pat loti profesionaali.

A Azik99 26.08.2013

Ne pirmo gadījumu šeit redzu, kur minētā klīnika ir rādījusi savu neprofesionalitāti. Neesmu ne ieinteresēts, ne reklāmas nolūkos, bet ja vajag diennakts dzīvnieku klīniku, vēl ir tāds "Kavet" Juglā. Katram pašam izlemt, kur vest savus mīluļus, galvenais, lai izārstē!

P Ponijs999 22.04.2015

Man bija pilnīgi tāds pats variants. Man cits dakteris teica, ka katetra jā jāpatur kādas dienas sešas, lai tas viss sliktais iziet ārā un attīras. . Bet pie Beinarta tikai liek iekšā ārā.