www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Paviršība ar smagām sekām

Dr.Beinerts - Paviršība ar smagām sekām

Neprofesionāli "speciālisti", kuri praktizējas uz Jūsu mājdzīvnieku. Šķiet, paši nezina, kas viņi ir un ko dara, vienīgais komentārs uz jebkuru jautājumu "dakteris pastāstīs". Ja arī kādreiz kāds tālā nākotnē tur kļūs par labu vetārstu, tad tas būs pateicoties līķu kaudzei, ko paši sastrādājuši. Jūsu dzīvnieks šajā klīnikā nav vērtība.....jo atnāks cits vietā, bet samaksās visi - gan ar naudu, gan mīluļu veselību un dzīvību.

L Lauksaimnieks 12.03.2016

Beinerta klīnikā manam sunim operēja lauztu kāju, viss beidzās ar eitanāziju. Benerta klīnikā manam kaķim šuva plēstu brūci kājā, pēc 3 dienām pārk stipri savilktu diegu dēļ kājā bija gangrēna un to vajadzēja kāju amputēt. Lai zilām ugunīm visdziļākajos elles kambaros deg Beinerts un visi viņa haltūristi!