www.sudzibas.lv Dr. Beinerts непрофессионализм и цинизм врачей

Dr.Beinerts - непрофессионализм и цинизм врачей

Крик души! Мы много сейчас слышим о жестоком обращении с животными..Но когда это исходит от тех кто в силу выбранной профессии должен помогать а не вредить,это вообще сложно принять и понять.В ветеринарной клинике на улице Гертрудес 101 как раз это очень процветает.Врачи в том числе и сам хозяин клиники господин Янис Бейнертс,понимая что животное обречено накачивают их гормональными препаратами тем самым продлевая их мучения,дают надежду на выздоровление их хозяинам тем самым вымогая у них как можно больше денег. Я сама была в этой ситуациии сейчас она повторилась с моим знакомым. Я думаю многие прочитав это со мной согласятся,уже давно у этой клиники плохая репутация.Люди ,которые на протяжении многих лет держат домашних животных уже давно обходят эту клинику стороной.Вчера сама была там и пребывала в ужасе от той антисанитарии которая там есть.Открыв входную дверь в нос ударяет стойкий запах мочи, кругом валяется шерсть животных,боксы для больных животных не в лучшем состоянии.Видя всё это понимаешь,что твой питомец может ещё подхватить здесь инфекцию.Очень хочется,чтобы общество защиты животных обратило внимание на эту клинику.У собаки моей подруги не смогли даже по ренгеновскому снимку определить перелом ноги. Я надеюсь,что хоть кому то это поможет уберечь своих любимых питомцев .

G

Komentāri (7)

G grem 24.11.2012

Не считаю нужным ставить вас в известность о тех диагнозах, которые были неправильно поставлены не только питомцам моих знакомых, но и моему боксёру, которого в 2006 году оперировал лично доктор Бернерс.Стоило зайти на этот сайт, чтобы убедиться, сколько таких жалоб.Я думаю, что это будет интересно Латвийскому обществу ветеринарных врачей.

G grem 24.11.2012

Ar tādu segvārdu kā ( smīkņa ) var tikai ņirgāties un bāst savu degunu tur, kur pat/ suns savu locekli nebāž/, pa citu cilvēku bēdām.Manam tuvam draugam pirms neilga laika arī aizgāja sunīts un pateicoties tikai un vienīgi šai slavenai BEINARTA morgai.Kā tādi dakteri vispār tur strādā, kas sola ka pēc pāris dienām suns skraidīs it kā nekas nebūtu noticis, bet kad paprasījam rengena foto un analīžu rezultātus, tad arī pēc stundas uzreiz suni atslēdza no sistēmas kā rezultātā naktī nobeidzās.

donna b 24.11.2012

**Не считаю нужным ставить вас в известность о тех диагнозах, которые были неправильно поставлены не только питомцам моих знакомых, но и моему боксёру, которого в 2006 году оперировал лично доктор Бернерс.** Ну так нефиг жаловаться, если не считаешь нужным. Люди просят деталей, чтобы составить свое мнение. А по такому ответу можно составить определенной мнение о вас. Все кстати горазды грозиться идти жаловаться в общество защиты животных, а толку?

G grem 24.11.2012

Ja šās klīnikas (augstākās klases speciālisti?)pēc pašu uzņemtajiem rengenfoto nevar noteikt ka dzīvniekam ir lausta kāja un pa to ne mazu summu un palaiž bez palīdzības sniegšanas mājā SAKRITĪBA?Ja sunim konstatē onkoloģiju un zin ka ir nolemts nāvei taisa operāciju, bet iepriekš paprasot naudu savādāk netaisīs operācciju (Pats Dr.Beinerts)pēc operācijas suni uzreiz izrakstija no klīnikas un uz piecām dienām izrakstīja potes, suns ar uzšķērstu vēderu uzvedās tā ka nekas nebūtu bijis, bet sestajā dienā palika slikti.Nesazvanot dr.aizsūtījām sms uz kuru uzreiz sņēmām atbildi, esmu Vācijā.Kad aizvedām suni uz tā saucamo klīniku tad mums arī paprasīja ko mēs gribot, bez hormonu preparātiem viņš nav dzīvotājs un ar tādu diagnozi nav dzīvotājs kā rezultātā nācās iemidzināt.Pa operāciju, zālēm summa bij ne tā mazākā.SAKRITĪBA?Ja suņuku notriec mašīna un gūst galvas kā arī kakla skriemeļu traumas vai par tādu kustonīša stāvokli var teikt APMIERINOŠ, kā to saka ārstējošais ārsts un ka pēc pāris dienām skraidīs, bet tai pašā brīdī saka ka smadzenēs krājās ūdens.Kad paprasījām analīžu rezultātus tad nevajadzēja būt speciālistam lai saprastu ka tur tuvu viss nav kārtībā kā saka ārsts un pēc mūsu aiziešanas, pēc nepilnas stunda atslēdza no sistēmas kā jau iepriekš minēju nakti nobeidzās.Mēs sazinājāmies ar ārstu no Jejgavas, kurš ļoti korekti paskaidroja, ka nekādu prognozi ar kakla skriemeļu un it īpaši galvas traumām nevar dot ka būs viss kārtībā, ka vajagot pārbaudīt refleksus.Suņuks atradās stacionārā pa kuru jāmaksā+zāles+aprūpe (kaut gan sanitārie apstākļi bija drausmīgi, netīrība un smirdoņa).Kas tas ir:ņirgāšanās pa cilvēkiem un viņu mīluļiem, iedzīvošanās uz cita nelaimes, ārstu nekompentence jeb S A K R I T Ī B A? ? ?

G grem 24.11.2012

Я надеюсь уважаемая Donna b довольна нашим ответом...Я думаю детали изложены более чем точно, и мы не одни кто столкнулись с этой так называемой "клиникой".Я надеюсь, что хоть кому то эта информация поможет и спасёт их питомцев .

A aqua135 27.08.2013

Неправильно поставили диагноз, лично доктор Бейнерстс - целую ночь лечили не от того, совсем мимо. Результат плачевеый, друг умер. Единственная круглосуточная клиника в районе - посоветовал бы ехать к частнику, чем туда. Всем пофиг - это бизнес, по всей видимости он только думает, как свой старый Х5 отремонтировать.

S simone 27.12.2014

Lasot šīs atsauksmes par Beinarta, , klīniku, , brīnos, kapec tie saimnieki, kurus ir nogalinajis šis dakteris -slakteris, nesalasa parakstus, kopīgi neiesniedz prsaību tiesa, lai to slepkavu notiesa par tīsu dzīvnieku mocīsanu un naudas izkrapsanu, un ja vel dzīvniecīņs nepareizas ārstēsanas rezultatatiek nogalinats, ārzemēs šis ārsts jau sen sēdētu aiz restēm, kapēc jūs klusējat???????????

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes