www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Nepareiza diagnoze un neprofesionāla attieksme

Dr.Beinerts - Nepareiza diagnoze un neprofesionāla attieksme

Pateicoties Beinarta klīnikai, esmu iztērējusi lieku naudu un nervus! Pēc š.g. Saulgriežiem (Jāņu svinībām), manam Džeka Rasela kucēnam palika slikti, tieši dienā, kad apritēja 6.mēnešu vecums. Protams, pēc dzīvošanās pa laukiem, atgriezos lielpilsētā, kur plkst. 21:00 vakarā sapratu, ka kucēns, kas "vemstās" un trīc jāved uz klīniku. Pirmais, kas ienāca prātā bija Beinarta klīnika, jo kādreiz dzīvoju kaimiņos un zinu, ka klīnikai ir diennakts uzņemšana. Aizbraucot uz klīniku un aizpildot visus papīrus nonācām pie dežūrējošā ārsta (Abubakars Gasanhanovs). Ārsts izmērīja temperatūru, paspaidīja kucēnu, viss kā ierasts. Pastāstīju par simptomiem un ārsts izlēma uztaisīt rentgenu, vienu bez un otru ar reaģējošo vielu, lai saprastu kas kucēnam notiek ar punci. Pēc rentgena apskatīšanas sekoja pats trakākais - ārsts kucēnam uzstādīja smagas un retas slimības diagnozi - megaesophagus, kas vienkāršiem vārdiem sakot ir barības vada paplašinājums. Lieki piebilst, ka ārsts šajā momentā neko daudz nepaskaidroja par špricēm, ko sadeva kucēnam, par zālēm, kuras nācās sapirkties (daļa no tām bija spēcīgas zāles) un par to, kas vispār ir šī diagnoze, kā to var iegūt un kā ar to sadzīvot. Šoka momentā, protams, visas zāles nopirku un klausīju instrukcijām to lietošanā, samaksāju par klīnikas pakalpojumiem un devāmies mājās, taču dienu vēlāk, ar skaidrāku galvu sāku ievākt informāciju gan no internetā atrodamiem resursiem, gan meklējot konsultāciju pie citiem vetārstiem. Viss beidzās ar to, ka pēc 5 dienām (kuru laikā suņukam bija palicis tikai nedaudz labāk) mēs ar kucēnu devāmies uz citu klīniku, kur konsultācijas sniedz profesori un ārsti no Jelgavas (Latvijas Lauksaimniecības Universitātes). Aizbraucot uz šo klīniku, ārstam uzreiz bija skaidrs, ka problēma nav ar barības vada paplašinājumu, taču drošības pēc uztaisījām vēlreiz divus rentgenus tādā pašā veidā. Skatoties uz rentgena uzņēmumiem uzreiz bija skaidrs, ka ar barības vadu kucēnam viss ir kārtībā un Beinarta klīnikas ārsts, iespējams, sajaucis elpošanas traheju ar barības vadu. Man kā akmens no sirds novēlās, kad pēc konsultācijas īstā diagnoze bija apaukstēts kakls un gāzes vēderā - TAS ARĪ VISS! 'Oglīte' un Faringospray būtu palīdzējis jau pašā sākumā, neindējot kucēnu ar liekām zālēm. Kucēns jau pēc dienas jutās lieliski!
Man ir saglabājies gan čeks, gan rentgena uzņēmums, bet to šeit nepublicēšu. Nekad neesmu rakstījusi sūdzības šajā portālā un nemēdzu to darīt, taču šoreiz tiešām jūtos pamatīgi "apčakarēta"! Neapsūdzu klīnikas profesionalitāti, taču pašas nesenā pieredze man devusi mācību un NEKAD vairs mūžā šajā klīnikā savu kāju nesperšu. Šo sūdzību rakstu apzinoties, ka neviens man nekompensēs iztērētajiem nepilnajiem 100Eur un kucēna, kā arī manu veselību uztraucoties par smago diagnozi, taču, lūdzu, padomājiet kārtīgi pirms izvēlaties klīniku uz kuru vest savu mīluli! Novēlu Jums nepiedzīvot šādas situācijas un lai mūsu mīluļiem tiktu sniegta adekvāta un profesionāla palīdzība, ja tāda nepieciešama.

Kolta 20.07.2017

Lai suņukam laba veselība!

C critical thinker 20.07.2017

nu, diemžēl tā gadās. arī cilvēkiem nosaka nepareizu diagnozi

TasEsLV 21.07.2017

Tikai palasi sūdzības, esmu šeit lasijis vismaz vēl pāris kur problēma tika uztaisīta nopietna, bet aizejot pie cita vetārsta izrādas, ka diagnoze ir cita un ārstēšana būs ļoti viegla.