LV RU

Dr.Beinerts - Dr.Beinerts

Решила кастрировать маленькую собачку, выбрали клинику Dr.Beinerts, на тот момент, она показалась приличным местом. После операции забрали домой, к вечеру у собаки на месте оперции всё опухло и посинело, позвонили в клинику, там сказали, что к завтрашнему дню всё пройдёт. На следующее утро, картина выглядела еще ужаснее. Опять поехали в клинику, доктор осмотрел и сказал, что начались осложнения. Выписали огромное количество лекарств, и ставить капельницу 2 дня. Через 2 дня всё стало ещё хуже, всё опухло ещё сильнее, собака, которая до операции не могла усидеть на месте ни секунды, абсолютно ни на что не реагировала, лежала как овощ. Было больно смотреть, поэтому постоянно и днём и ночью ездили в клинику Бейнерта, что бы как то облегчть сосотояние собаки. Сколько там сделали уколов и дали лекарств уже и не вспомнить, продолжалось это около полутора недель. А собаке лучше не становилось. На месте шва у собаки образовалась маленькая дырочка, которая становилась всё больше и больше и оттуда вытекала какая-то жидкость, розового цвета. В клинике сказали, что зашить её не могут, пока вся эта жидкость не выйдет. Тут я поняла, что в этой клинике на помощь можно не надеяться. Начала искать отзывы о Бейнарте и поняла, что плохих в разы больше, чем хороших. Обзвонила всех знакомых в поиске другого ветеринара, у одной знакомой сестра оказалась ветеринаром. Отвезла собачку туда, доктор с ужасом выслушала мой рассказ и осмотрела собаку, тут же за полчаса, зашили всё что нужно было, и через пару дней мой пёс бегал и играл как раньше. И весь этот ужас и бессонные ночи кончились. К Бейнарту больше не обращюсь и никому не советую!!!

Q

Komentāri (7)

K Kristine1987 28.12.2016

Es gribēju, pateikties un lielu paldies pateikt Beinarda klīnikai par mūsu izglābto kaķīti- Princi, bet viss lielāko paldies, gribēju pateikt Oskaram Grīnam, viņš izglāba mūsu kaķīti no infekcijas-rinotraheīts, kaķu gripa..mēs ārstējāmies trīs nedēļas, tas bija murgs, jo neticējām, ka būs uzlabojumi. Galvenais ticēt un nepadoties, viss izdosies!

Kārtējo reizi žēl, ka nav uzslavu portāla, kurā varētu dalīties arī ar pozitīvo pieredzi. Bet tas jau cilvēku dabā - noliet ar dubļiem ir vieglāk, nekā pateikt paldies.

K Kristine1987 29.12.2016

Jaa, tas gan!

Z zimba 29.12.2016

vedu suni TIKAI uz Beinerta klīniku un varu teikt tikai to labāko!!

K Kristine1987 29.12.2016

:-)

A Arnis1951 13.11.2018
Mums palīdzēja!

Mani iedrošināja te izlasītā pateicība dakterim Beinertam, un arī es nolēmu uzrakstīt savu, kaut gan te pieņemts tikai pelt un nonievāt. Izrādās, ka arī labu var rakstīt.
Bijām pirms Daktera Beinerta klīnikas 2 citās klīnikās, kuras nevēlos šeit ne nosaukt, ne komentēt.
Mūsu kaķim mugurā bija milzīgs audzējs, visticamāk ļaundabīgs, jo auga ātri.
Abās citās klīnikās ieteica atstāt kā ir, jo operāciju neizturēšot, kaķim 12 gadi, vāja sirds un audzējs jau ļoti liels, kā liels ābols, un vēl sastrutojis beigās bija.
Tiesa, pirmajā klīnikā kad bijām pirmoreiz, audzējs bija tikai zīles lielumā, bet mums parakstīja tikai vitamīnus, operēt kategoriski atteicās, bet jau toreiz sūtīja pie Dr Beinerta, jo viņi ņemoties ar smagajiem un bezceriem un nebaidās dot narkozes. Toreiz nepaklausījām, jo meita bija sūdzības salasījusies laikam te.
Vienvārdsakot pie dr Beinerta klīnikā pats dakteris Beinerts mūs izmeklēja un pateica, ka sirds vēl laba, motoriņš strādājot, ieteicasins analīzes, kā esot pieņemts pirms operācijām, bet pats arī atrunāja, sak - ja sliktas, vai tāpēc neoperēsim. Apspriedāmies ar sievu un nolēmām riskēt. Dr Beinerts ieteica mums labāko ķirurgu dakteri vārdā Abu-Abu ar neizrunājamu uzvārdu. Izskatījās gados jauns, bet dakteris Beinerts izstāstīja mums gadījumu, kad dakteris Abu-Abu piešuvis bomžu sunim atpakaļ galvu.Tā iedrošināti atstājām mūsu runčukiņu uz operāciju, mums teica nākt pēc 3 stundām.
Sirds nebija vietā un jau pēc 2 stundām bijām klāt. Dakteris Abu-Abu vēl operēja vēl kādu pusstundu, iznāca pavisam norūpējies no operāciju palātas, bet redzot mūsu satraukumu, metās mierināt, ka dzīvs un dzīvošot.
Mūs nosēdināja palātā uz kušetes un atnesa kaķi, kurš bija vēl narkozē, Pa visu muguru šķērseniski pāri bija milzīgi gara šuve, tā kābūtu līdz pusei pārgriezts uz pusēm un bumbulis bija prom. Māsiņa uztaisīja šprici lai mostos, un pēc dažām minūtēm kaķis pamodās, sarosījās un pacēla galvu, man kā akmens novēlās no sirds.
Tagad pagājuši vairāki mēneši, kaķis atlabis un kļuvis jaunāks kā bija, pat spēlēties ar makšķeri atsācis, dūšīgi ēd. Ceram, ka vēl kādu laiku padzīvos mums par prieku. Izvakcinējām arī, to dakteris Beinerts lika darīt, lai gan mūsu klīnikā teica, ka pēc 10 gadiem nevajagot vairs, bet dakteris Beinerts uzstāja, jo imunitāte ar vecumu nekļūstot labāka, bet otrādi, un ka bez vakcinācijām nevarot droši dzīvot, pateica tā - ja tā klīnika garantē, ka nesaslims, vai ārstēs par velti, ja saslims, varot nevakcinēt. Mēs uz citām klīnikām vairs nekad neiesim, tikai pie daktera Beinerta un daktera Abu-Abu, viņi ir brīnišķīgi dakteri, un zina gan ko dara, atšķirībā no citiem, kas tik vitamīnu piļjuļas saraksta, kad vajadzēja operēt pašā sākumā!
Gribējām klīnikai ziedot, bet dakteris Beinerts atteicās, neiedeva kontu, bet mēs no tīras sirds, lai varbūt vēl kādam var palīdzēt. Bet ja nevar ziedot, lai šī mana vēstule ir kā pateicības dāvana abiem dakteriem par viņu zelta rokām um zelta sirdīm!
Arnis.

D DienasGaisma 30.11.2018
Pateicības vārdi

Gribu pateikt vislielāko Paldies visiem Beinertiešiem un īpaši Dr Beinertam.
Paldies, ka jūs esiet.
Mans kaķis būtu pagalam bez jums.
Salūkojusi te atsauksmes, uz jūsu klīniku principiāli negāju.
Kad pēc ārstēšanās citās klīnikās viņam kļuva tik slikti, ka mira nost, vedu naktī pie Jums.
Jo citur naktī nav jau kur vest.
Mūs apskatīja, uztaisīja rentgenu un izdarīja operāciju.
Svešķermenis un zarnas plīsums, pogu bij norijis.
Vēl pēc tam gājām uz sistēmām 5 dienas.
Tagad atkopjamies.
Daudz ēd un jau spēlējas.
Dzīvs, pateicoties jums, Beinertieši!
Tā turēt!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes