www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Ārsts-slepkava, naudas izmānītājs!

Dr.Beinerts - Ārsts-slepkava, naudas izmānītājs!

Samaksājām vairāk par 500 eiro beinartam.
Mans mīļais kaķis nesen nomira.
Paldies beinarta kungs...
Ceru guļat labi naktīs pēc sava darba...
Man mans kaķis bijā ļoti dārgs! Plus viņš bija piemiņa par manu mammu, kas pagājušogad, decembrī nomira, jo kaķis mums ar mammu bija kopīgs.

Lūdzu visi, kas lasa, informējiet draugus, radus par šo krāpnieku, lai neved pie viņa savus mīluļus! Jo ne visi lasa sūdzības.lv

vēlos tikai vienu, šo rakstot, lai cilvēki par adekvātu summu veiksmīgi izārstē savu mīluli un nepieredz sāpīgu pieredzi kā es.

K

K kristine8 17.07.2014

Es jau neizstāstiju visu sīkumos kā bija, jo man jau tā ir smagi, vainoju sevi, ka mans nabaga mincis bija kopumā 2 nedēļās tanī briesmīgā klīnikā pie tā ļaunā...

M moneyforme 23.07.2014

Tas ir normali prieks Beinrats klinikai = tur daudz dzivnieki tiek tureti slikta stavokli un ja, par to nem daudz naudu. Kad tu atnac un atstaj stacionara, tev ir sakts ka kakis, suns bus kartiba, bet kad atnac tu ierauga netirumu un sudu visur. Autore, neklausies "SMIKNU" autoru - tas ir trolls. Katru gadu dara visu. lai cilveki justos neerti. Lai kada diena vinam tas atmaksats.

H Heath 23.07.2014

Uzzināju, ka arī mana ģimene ved ģimenes 2 kaķus uz šo klīniku. Vairāk nevedīsim. Par laimi mūsu kaķiem laikam nebija nopietnas problēmas, un, kaut arī izrakstīja dārgas zāles, viņiem viss ir ok. Zinu vēl vienu ģimeni, kas ved uz šo klīniku savus kaķus. Pastāstīšu šo informāciju arī viņiem. Paldies par info!

H Heath 23.07.2014

Tos uzbrūkošos viedokļus laikam raksta paši klīnikas darbinieki. Iesaku neņemt vērā.

K kristine8 24.07.2014

Man prieks, ka ieklausaties manī un nevedat savus mīluļus uz to elles vietu... Neviens dzīvnieks nav pelnījis tās ciešanas, ko sagādā tā vieta uz Ģertrūdes ielas.
Es šo sūdzību šeit iesniedzu, jo neesu pilnīga un galīga egoiste šajā dzīvē.
Savu mīļo kaķīti man vairs neatgūt, bet es varu izglābt daudzus citus dzīvniekus no ciešanām un viņu saimniekus no garīgām un dvēseliskām ciešanām, jo zinu, kad cieš dzīvnieks, cieš līdzi arī viņa saimnieks.
Un vēl, par ausi runājot, tā ir tāda smalka lieta, uzbūve ausij ar smalka un kad mēs cilvēki ejam pie ausu ārsta, ļoti reti ārsts iejaucas ķirurģiski.
Līdzīgi ir suņiem un kaķiem. Tik Beinerts nevajadzīgi veica operāciju, pārgrieza iekšā ausi, pie tam aizskāra dzīvībai svarīgus auss orgānus, sašuva un neuzskatīja par vajadzīgu informēt kādu, ka izdarīja kaķim slikti.
Aizšuva ausi un mēnesi neņēma šuves ārā.Mēs labi zinam, ka ne cilvēkiem, ne arī dzīvniekiem nedrīkst turēt tik ilgi šuves. Auss vēl vairāk iekaisa no diegiem, aizvedu pie cita ārsta, kas bija mans favorīts, bet arī viņā vīlos, viņa vārdu nesaukšu! Mans uzskats, ka bija jāšuj ciet auss nevis vēl kaut kas jāgaida, jāsmērē, jātīra, es jau mēnesi ar to tīrīšanu, smērēšanu nodarbojos.Auss vaļā, orgāni redzami, bet man par diabetu un tml.stāsta. Neesu redzējusi, ka cilvēki vai dzīvnieki staigā mēnesi ar vaļēju brūci.Un neko kārtīgi man tā arī neapskaidroja arī cits ārsts, kuru uzskatīju par labu. Tā kā nesaprotu, kas notiek ar tiem slavenajiem vetārstiem Latvijā.
Un vēl pēc Beinerta klīnikas, izņemot kaķi, atkārtošos, tas bija izkāmējis, it kā kādā konclāgera nometnē pabijis, netīrs, un uz astes bija kārpas vai kas tml., kas iepriekš manam kaķim nekad nav bijis. Viņš bija ļoti smuks un vienmēr tīrs, visi, kas dzīvē redzēja, teica, cik smuks kaķītis.
Kad biju Latvijā un vedu pēc Beinerta pieprasījuma kaķi pie viņa uz apskati, tad vēl viņš prasīja ap 27 eiro. Potēja 4 potes, ausi viņš pat neapskatīja, to darīja viņa assistenti.Es biju šokā, ap 500 eiro jau samaksāja mans radinieks un vēl man jāmaksā. Ko tad mans kaķis darīja 2 nedēļas tajā klīnikā, ja man pēc tam pašai bija jāarstē, jāpērk zāles, smēres?
Nabagu tur neārstēja. Es kad visu sapratu, pie Beinerta aizgāju, daudz ko viņam sejā nepateicu, ko domāju, bet pieprasīju 27 eiro atgriezt, bet viņš man uzdrošinājās pateikt, ka zāles, ko iešpricējis, atpakaļ viņš nevar paņemt.Atbildēju, ka 500 eiro jau samaksāts viņam, kaķis nav izārstēts, viņš teica, ka esot teicis, ka kaķim nevarot palīdzēt, bet mans radinieks esot uzbāzies, lai palīdz. Kas ir pilnīgi meli.Tā kā Beinerts vēl ir melis! Atgrieza Beinerts man tos 27 eiro. Naudu par zālēm un smērēm gan nē.500 eiro neprasīju, jo tos radinieks maksāja!
Tas tā īsumā, papildinājums manai sāpīgajai pieredzei.
Ceru tev, Beinert, mana radinieka nauda nesa laimi ? Laikam nē, jo neatvedu kaķi 13.jūnijā kā teici, bet pēc 500 eiro, man vēl 200 eiro bija jāsamaksā vai vēl 500 ? Izjaucu Beinert tavus plānus.
Tas viss uz tavas sirdsapziņas, Beinert..., gan tu pēc savas nāves sastapsi visus tos dzīvniekus, kurus nonāvēji..., un tie tev parādīs vellu...
Tagad mans kaķītis ir paradīzē, kur viņam nav ciešanu vairs! Kopā ar manu mammu!
Bet citiem iesaku mācīties no manas rūgtās pieredzes un būt modriem! Tagad maz tādi cilvēki, kuriem var ticēt, daudzi tik domā kā naudu izmānīt.
Tāpēc esiet modri un neļaujiet sevi mānīt!

Ar cieņu Kristīne

I Inta 24.07.2014

Jā, Kristīne, tiešām prieks par pašas sacelto traci. Par valodu arī priecājies, sieviete? Iemācies rakstīt, tāpat arī "maniforme"! Var gāzt žulti, bet vispirms vajag iedzert nervu zāles, lai nav jādemonstrē savs trulums.

H Heath 24.07.2014

Kristīne, man tiešām žēl, ka izgājāt tam visam cauri. Tiešām paldies par cilvēku brīdināšanu. Īstenībā arī negatīvi komentāri šo tēmu paceļ vienmēr pie pēdējo komentāru tēmām, tapēc arī tādi ir noderīgi.

H Heath 24.07.2014

Protams, ka kaķa zaudējumu tas nekompensē, un, tāpēc man tiešām ir ļoti, ļoti žēl. Vismaz tas, ka šī tēma atrodas pie pēdējo komentāru tēmām ļauj brīdināt citus cilvēkus.

K kristine8 26.07.2014

Atbilde Intai. Ne tu mani Inta radiji šajā pasaulē, lai ieteiktu kādas zāles man dzert! Es tevi nemācu un nenorādu uz taviem trūkumiem, tad esi tik laipna un neatļaujies to darīt arī tu.
Es sevi nepozicionēju kā latviešu valodas skolotāju vai rakstnieci, tā kā nevietā tu man norādi par manu rakstības stilu!
Kā mācēju, tā uzrakstīju!
Ideāla neesu, bet runāju 3 valodās, ja kas.
Galvenais, ka lasītāji uztvēra to, ko gribēju pateikt, a visiem izpatikt, ieskaitot tevi Inta, es nemāku un negribu!

J jackdaniels 27.07.2014

NU dr. Beinerts tomer ir profesionals vetarsts ar daudzgadigu praksi, tacu ja, man ari nav labas atminas par Gertrudes ieklas kliniku.Vedu nakti suni ar zarnu asinosanu un vemsanu. Bija sistemas u.c. injekcijas, diagnoze netika uzstadita. Pec paris dienam atkartojas tas pats, nu jau pienema cits arsts, atkal sedesana pie sistemam un injekcijas, uzlabojumu nav, diagnoze nav. Treso reizi jau atkal taS PATS, NU TAISA RENTGENU, IT KA BUTU ZARNU SAMESANAS, ATKAL SEZU KLIN IKA AR SUNI PIE SISTEMAS. pEDEJO REIZI AIZEJU, NOZVEREJHOS, KA PEDEJO, AtKAL RENTGENS UN ASINS ANALIZES, AICINA SUNI ATSTAT KLINIKA. pERKU VISU LAIKU ZALES VINU APTIEKA. tAS MAN PRASIJA NERVUS UN LIELUS FINANSIALOIS IZDEVUMUS. kATRA REIZE CITS ARSTS AR CITU DIAGNOZI.t, , IR BEZATBILDIBA UN NEPIELAUJAMA PRIVATAI VES.IESTADEI, KAS BALSTAS UZ MAKSIMALU NAUDAS PELNISANU UZ CILVEKU MILULU REKINA.tA ARI VISS STASTS BEIDZAS, SUNS ATLABA PATS NO SEVIS, TA ARI NEZINAJU, KAS BIJA NOTICIS, KARTEJAIS DEZURARSTS PLECUS PARAUSTIJA...

W www.etransport.lv 27.07.2014

Šādu portālu šū'dž''iības ļv ir jāklopē ciet . Tenku un bez argumentiem sarakstes noved tikai pie nevainīgu cilvēku diskriminācijas, jo nevainīgie klusē visklusāk, bet urodi un meļi kliedz :) Lai JUMS meļiem mutes pielītu ar izkārnījumiem :)

W www.etransport.lv 27.07.2014

Man pie Beinerta viss ir ok. varbūt mani kaķi un suņi ir savādāki? Izturīgāki? Bet arī par operācijām nav tādas naudas prasitas. Kur pierādījumi? čeki? tos taču var nokopet un šeit uzrādīt. Mans pirmais suns nepamodās no narkozes. Ko lai es vainoju. To, ka ir operācijas, kuras nevar bez narkozes uztaisīt? Un lieli suņi vāji pacieš narkozes? Ko lai es vainoju? varbūt tos hanterus, kuri staigā pa ciemiem un šauj uz suņiem kaķiem? Varbūt policiju/ Kura neko nespēj izdarīt un arī nespēs??? Varbūt šos klaji melojošos klaigātājus, kuri šeit klikšķina taustiņus. Jā es labāk vainošu sevi, ka neparūpējos, nepasargāju savu suni...

B baiba murniece 27.07.2014

daktera beinarta klīnikas ir galīgi garām. Viņiem rūp tikai nauda un pēc iespējas daudz un tūlīt. Mans kaķis nejauši izkrita no 5 stāva pa logu un salauza kāju. Apzvanīju visas šīs klīnikas, jo cerēju saņemt kādu palīdzību. Bet man bija problēma ka bija jāgaida vesela diena līdz kontā ieskaitīs algu. Lūdzu vai nevar sniegt kaķim palīdzību ar pēcmaksu, atstājot kaķi klīnikā. Ka nākamā dienā samaksāšu par virsu ja vajag. Bet manam kaķim tika palīdzība atteikta. Nav naudas šodien, kaķi neārstēsim. Viņi neesot kredītiestāde. Vienalga ka kaķis nevar paiet un no sāpēm kliedza. Jautāju vai tiešām man jāatļauj kaķim nomirt, jo nezināju kādas traumas kaķim no kritiena vēl var būt. Atbilde bija, ka tā nu sanāk, ka kaķim nav variantu.

Z zvaigzne123 04.04.2017

Kristīne pat nelasi šīs idiotiskās piezīmes .., kārtējo reizi pierāda, cik intelektuāli ir cilvēki mūsu valstī, maigi sakot DEGRADĀCIJA!
Ne jau raudāšanas pēc cilvēks jūs informē, bet lai saudzētu jūsu mazos draugus!
Diemžēl ārsta atbildības nekādas pat ja arī censtos, ko pierādīt!
Paldies, ka brīdini citus..