www.sudzibas.lv Dr. Beinerts sūdzības veterinārārstu biedrībai

Dr.Beinerta veterinārā klīnika - sūdzības veterinārārstu biedrībai

dzīvnieku saimniekus, kuriem ir pretenzijas un slikta pieredze par ārstēšanas procesu dr.Beinerta klīnikā, lūdzu rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv

I

B burgundija 15.12.2013

viņus vajag iesūdzēt tiesā !!! ceru ka jums tas izdosies. jo esmu redzējusi vairākas sūdzības (pamatotas) šajā portālā. vispār šokējoši ka tāda bendētāju iestāde vēl pastāv.

N Nopūta 30.01.2014

No sirds ceru, ka iespējams ko mainīt! (Zinot to, ka ar šo iestādi sadarbojas Rīgas dome, kā arī fakts, ka, pirmoreiz reģistrējoties klīnikā, jāparaksta līgums, kas klientiem būtiski sasaista rokas pretenziju celšanā, būs grūti).

Вет.врач меня обманул.Прощупал живот коту,сказал,что он уверен на 100%, в животе у кота инородный предмет 4см длиной.Я отрицала,что это всего лишь какашечка.Но он сказал,что это точно не какашка,а кость или пластмаса и надо делать 2 рентгена.Рентгены показали,что в животе ничего нет.Кот просто срыгивал еду и я хотела сделать анализ за 27€ ,убелиться,что показатели почек и печени хорошие.Но врач решил облучать его рентгеном,колоть антиаллергены и противорвотные уколы,делать клизму.В результате оставила там 150€ вместо 27€ за анализ. Кот был активный,бегал,кушал,теперь не ест, вялый и только лежит.Наверное получил слишком большую дозу облучения от рентгена.Я считаю,что там работаю некомпетентные врачи,обмнывают,чтобы раскрутить на процедуры и деньги.

I Irina12345 07.04.2018

Vai joprojām ir aktuāla pretezniju sūtīšana? Šonakt man nomira 5-gadīgais suns, kuru burtiksi nogalināja Dr.Beinerts.. Gribās kaut ko izdarīt ar to kliniku, tikai kolektīvi tas ir iespējams...

S sergej7 10.04.2018

Sveiki.ja,man ari tad aktualitet! Rakstit pretentious lai slegtu so kliniku! !