www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Kaitniecība dzīvnieka veselībai

Dr.Beinerta veterinārā klīnika - Kaitniecība dzīvnieka veselībai

Aizvedām savu kucēnu uz šo klīniku, kad bija aizdomas par audzētavu klepu. Tika uzsākta ārtsēšana, kas turpinājās ar tālāku ārstēšanu šķietamai muguras traumai. Regulāri atbraucot, tika likta intravenozā vai zemādas sistēma, potes papildus tai 2 - 11 gab. Vienā reizē. It kā vitamīni un pretsāpju zāles. Nu labi, uzticamies ārstiem un viņu kompetencei. Izrakstu nekādu un diagnozi nesniedz. Analīzes (asinis) tika paņemtas tikai vienu reizi.
Tā kā problēmas jau gadu kā nebeidzas un ir radies morāls nogurums ārstēt (mocīt) dzīvnieciņu, esam sākuši griezties pie ārstiem candera klīnikā, llu veterinārajā klīnikā. Candera klīnika neuzsāk nekādu ārstēšanu bez diagnostikas. Paši atzīst, ka visu diagnostiku veikt nevar un nosūta pie citiem speciālistiem un klīnikām, kurās ir šīs diagnostikas iespējas. Taisām sonogrāfijas, datortomogrāfijas un skaidrojam cēloni. Tā kā mainījām ārstus, radās nepieciešamība zināt, ko tad īsti mazajam potējuši un ko tad ārstējuši. Samaksājam 15 eur un dr. Beinerta klīnika sagatavo izrakstu, kurš pienākas par brīvu pēc likumdošanas. Bet nu labi, zināt vajag, gaidīt nevaram. Tajā noskaidrojas, ka dr. Beinerta klīnikas ārsti nodarbojas ar polifarmāciju un potē visu iespējamo, kas nomāks visus iespējamos simptomus, par ko sūdzās dzīvnieciņa saimnieks, neizvērtējot kādas blaknes tas radīs, kāda būs zāļu mijiedarbība un kādas sekas tas atstās uz augošu dzīvnieka organismu.
Vienlaicīgi tika injicēti gan nesteroīdie, gan steroīdie pretiekaisuma līdzekļi, kas esot krimināli sodāma rīcība (kucēnam tajā brīdī bija 9 mēneši!) . Un šāda rīcība varēja novest pie dzīvnieka nāves.
Diagnoze tā arī uzstādīta netika, diagnostika nozīmēta vai veikta netika. Ārstēšana veikta gan tika!
Injicēts tika arī depedīns (vairākkārt) , kas pēc citu ārstu domām nedrīkst tikt injicēts sunim. Narkotiskie līdzekļi injicēti tika, nebrīdinot par dzīvnieka uzvedības izmaiņām pēc to lietošanas.
Šobrīd ārstējam dzīvnieciņam šīs "ārstēšanas" sekas - endokrīnās sistēmas un gremošanas trakta darbības traucējumus, imūnsistēmas pazeminājumu, skaidrojam, kāda rezistance ir radusies uz kādiem mikrobiem un kas ietekmēs dzīvnieka veselību un dzīves kvalitāti atlikušajiem, cerams, 15 dzīves gadiem, tā kā "ārstēšanas" rezultātā tika nomākti simptomi, liekot dzīvniekam domāt, ka viss nu ir labi, tādējādi, iespējams, cēloni padarot tikai nopietnāku un slimību tikai vairāk padziļinot, jo kucēns ir aktīva būtne, kas nezina mēru savai aktivitātei.

Tā kā nepieļaujiet kļūdas, kādas naivā ticībā ārstiem, pieļāvām mēs:

1. Pirms ļaut injicēt kādu vielu, lieciet ārstam izskaidrot, kas tas ir un ko tas ārstēs;
2. Pēc katras vizītes pieprasiet izrakstu ar diagnozi, norādījumiem, analīžu rezultātiem un medikamentiem, kas izmantoti (tas pienākas pacientam ar likumu) ;
3. Jautājiet, kā noteikta diagnoze, ja nav veikta diagnostika;
4. Nepaļaujieties uz pieklājīgu un smaidīgu personālu!
5. Droši konsultējieties pie citiem ārstiem, citās klīnikās, lai pārliecinātos, kas jūsu dzīvnieciņam kaiš un ka ārstēšana nebeigsies ar kaitēšanu dzīvnieka veselībai.

S

Komentāri (3)

N Noboby 14.11.2019

Ja tam visam ir pierādījumi un zināt simtprocentīgi ka variet pierādīt klīnikas pārkāpumus, tad dodies uz policiju un raksti iesniegumu. Dzīvnieku dzīvība ir tik pat svarīga kā cilvēku

Q qqqqq 14.11.2019

Pilnībā Jums piekrītu!
Mums akūti vēlu vakarā vajadzēja braukt pie veterinārsta un zinājām, ka šī ir diennakts tad nu devāmies. Gala rezultātā 2 nedēļas sunim tika katru dienu sistēmas un potes. Suns bija kā lupata ar acīm vaļā. Tad paldies Dievam, atradām lieliskāko dakteri, kurš veicot magnētisko rezonansi teica, ka viņam nekas nav vajadzīgs, notika insults, tikai miera režīmu un viss. Mums ļoti paveicās, ka suns palika dzīvs, bet daļēji paralizēts.
No sirds neiesaku nevienam! uz šo iestādi vest savu mīluli. Ja nepieciešams akūti ir arī citas diennakts klīnikas.

J JolJ 26.01.2020

Neklusejat cilveeki! Tas ir murgs. Ta ir klaja noziedziga riiciba pret dziviniekiem un visparastaakaa kraapshana. Dariet kaut ko! Mums ir tik daudz dzivnieku aizsardziibas aktivistu, Kur vini? Vai lasa shiis suudziibas? Vai viniem ruup tikai zveeri buros un cirkos?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes