www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Dzīvnieku mocīšana

Dr.Beinarts - Dzīvnieku mocīšana

Kaķim mājās sākās krampji,tā kā Beinarts bija vistuvāk nesu uz turieni,ārsts tikai ātri uzmetot aci,neko vairāk nepētot,teica ka diagnoze insults,aizrāva kaķi prom,tā ka nepaspēju pat acis nomirkšķināt.Stacionārs,sistēmas,jāpaliek 2dienas. Visu laiku zvanīju un prasīju kā kaķim iet,neviens neko īsti nepateica,tikai teica ka kaķis ārdās un ir agresīvs! Tad jau sāka likties ka kaut kas nav tā,jo mans kaķis nekad nav bijis agresīvs ne pret vienu,ir bijušas operācijas pie citiem dakteriem un visi ārsti vienmēr bijuši sajūsmā,cik labs un paklausīgs minka. Turpināju zvanīties un viņiem laikam apnika,tāpēc teica ka labāk neesot,bet lai nesot mājās,nekavējos ne minūti un gāju pakaļ.Kad ieraudziju savu minku,man likās ka man tuliņ sāksies lēkme! Kā tā var nomocīt dzīvnieku pa 1,5 dienām? Man vienmēr laimīgais minka bija iespiedies stūrī,pārbijies,sēdēja savās čurās,abos blakus būros turēti suņi,pat nekur tuvumā neredzēju ūdens vai barības trauku.Apkārt skraidija "ārsts" kurš tikai teica lai uzmanos,ka man tuliņ sejā ieleks! Nenomāju ne sekundi,paprasīju kādas zāles dotas,samaksāju 60€ par to ka gandrīz nobendē manu minku un devos pie daktera uz Fraņčeska Vet,kas jau bija ar minku agrāk ņēmies.Pirmo reizi kaķis tika kārtīgi iztaustīts,apskatīts.Diagnoze vēl karājas gaisā,jo nevar neko uzreiz pateikt,bet šoreiz tika minēta iespējama epilepsijas lēkme.Taču datkteris teica ka nebija nepieciešams ne stacionārs ne desmitos mērāmās zāles,vajag kaķi vērot,vai ir lēkmes,cik bieži un ilgi un tikai tad domāt par zālēm.Tika izrakstītas augu bāzes zāles lai palīdzētu aizmirst visu šo murgu.Beinarts apgalvoja ka bijušas lēkmes,vairākas un stipras,ka būšot arī mājās,ka kaķis būs agresīvs,jo esot smadzeņu bojājumi!!!! Minka ir mājās jau 1,5 dienu,nav ne lēkmes,ne agresivitātes,tikai ļoti sabaidīts un novārdzināts ar stiprām zālēm.Mīļoju un aklēju,lai samazinātu stresu un ar mitrām salvetēm mēģinu iztīrīt saķēzīto kažoku,kā arī iepilināju pretblusu pilienus,jo arī blusas viņš tur paspēja dabūt! Neiesaku šo klīniku,pilnīgs gaļas kombināts,pret dzīvniekiem tur izturas ļoti vienaldzīgi un vardarbīgi.Dakteris Beinarts pat nezināja ka mans kaķis ir puika,visu laiku teica viņa,līdz izlaboju. Iesaku tikai un vienīgi Frančeska Vet,Blaumaņa ielā,diemžēl viņi nav diennakts un svētdienās vispār nestrādā,bet pieiet dzīvniekiem ar vislielāko mīlestību un atbildību.

O

K kristine8 03.05.2015

Vēl tas slepkava tur strādā...
Lūk mana sūdzība visiem, kas šaubas...

K kristine8 03.05.2015

Nekas nemainās un tas slepkava turpina mocīt nabaga dzīvniekus, jo mēs neviens nevēršamies tiesā

I Inge 03.05.2015

Nu, nu... Frančeska nav labāks variants. Pēc manas pieredzes, samaksāsi dārgi un kaķi noārstēs līdz nāvei... Te arī mīl grūst zāles bezjēgā, jo Jūs taču maksājat. Bet nu, lai Jums izdodas un minkam veselība!