www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Nomiris kaķis ārstu paviršības dēļ!

D.r Beinerts veterinārā klīnika - Nomiris kaķis ārstu paviršības dēļ!

01.08.2016 Atvedam kaķi kuršs nokrita no sestā stāva,Kaķim stāvoklis bija kritisks , kaķim vissi iekšēji orgāni bija smaga stāvokli , lūzums kreisai kājai , sadauzīts žoklis, nevarēja nedzert ne neēst , smaga elpošana ,steidzoties nesam kaķi uz tuvāko klīniku , tur atstājam uz cerību kad ārsti dos palīdzību un aaprūpes , paarbaudīs kaķi , kaķis pavadīja klīnika 24h un tad pazvanīja teica lai dodamies pēc kaķa , kaķi atdeva tāda paša stāvokli , un pieprasīja 200€ par neko , ārsti kaķi turēja uz sistēmas kuras dēļ izveidojās ūdens iekšejos orgānos , pirms atdošanas Beinerts teica lai ejam 3 dienas uz sistēmam , ko nedrīkstēja vispār darīt , kaķim vaidzēja jau pirmā diena operāciju veikt , bet tad mums atdeva kaķi ,un mēs no rīta nākama diena devamies uz citu klīniku kura atrodas uz "Brīvibas 156a " Tur izrādijas kad ārsti ari neko nejēdz un centas atkal naudu izvilkt tikai , iedeva tabletes pret stresu un teica lai nākam pēc 3dienām , kaķis jau vairs nevarēja gaidīt viņa stāvoklis bija ļoti smags nebija ēdis vairāk kā 5dienas un arī nevarēja dzert , kaķis ari nevarēja staigāt un neko lāga darīt, pienāca nākamais rīts jau vairs nevarējam skatīties uz kaķis ļoti ļoti smagā stāvoklī,devamies pie savēja veterinār ārsta, viņš steidzami mūs aizsūtija uz "KAVET veterinārā klīnika , Rīga Brīvības 333a " mēs ar steigu bracam uz šo klīniku tur mums jautāja kā kaķim vel nau sniegta palīdzība ārsti bija sašutumā , ārsti ar steigu sāka kaķi parbaudīt , un teica kad kaķim ļoti smags stāvoklis ir jātaisa obligāti operāciju uzreiz , kaķim organisma bija pārak daudz ūdens , operācija nāca galā kaķi jau šuva ciet un viņš jau vairs nevarēja izturēt , nomira. Šie aārsti centas līdz pēdējam LIELS JUMS PALDIES "KAVET" par centībam un palīdzību kuru jus sniedzat , ārsti teica kad pie vainas ir klīnika kura mums pirma nesniedza palīdzibu un atdeva kaķi kritisks stāvokli Beinerts un viņa klīnika ir pie vainas NEKAD NEVEDIET SAVU MĪLULI UZ ŠO KLĪNIKU , nau jēgas tiesāt jo sadarbojas ar Rīgas domi! "IESAKAM JUMS VEST SAVU MĪLULI UZ KAVET klīniku ārsti visu dara no sirds viņi visus savus spēkus izliek lai palīdzētu , kaķis nomira KAVET ārsts stāveja un stāstija to ar asarām acis , par operāciju , sonogrāfiju un rengenu un asins analīzem , zālem , smago operāciju un atieksmi viņi paņema 150€ . Paldies arstiem KAVET!!!!!!!!!! Beinerts jūs esat noželojams cilvēks cerams viss nāks atpakaļ, kaķa nāve uz jūsu rokam ! 04.08.2016 Aleksa nāves diena!

Papildināts Marija Brenda Štokmane 05.07.2016

01.07.2016-04.07.2016

Kundziš 04.07.2016

Sanāk, ka Jūs paradzet sava mīluļa nāves dienu, mēnesi uz priekšu no šīs dienas!?

A Aivars Štokmanis 04.07.2016

Nē mes neko uz priekšu nenosakam , šodien ap 18 kaķis nomira! 5dien bija pie Beinarta kurš kaķi atdeva smaga stāvokli , pierādijumi ir centisimies iesudzet bezsirdigos arstus!

Mēnesis sajuka 01.07.2016-04.07.2016

B Bruno E 05.07.2016

Diemžēl, jāsaka, ka Beinerta klīnika ar profesionalitāti neizceļas. Arī man nesen bija jāiemidzina kaķītis, kuram bija audzējs vēderā. Divus mēnešus vedu kaķīti uz Beinerta klīniku ZOOM. Taisīja asins analīzes, utt... Kad kaķītis bija zaudējis jau pusi no svara un vairs neko neēda, tad pateica, ka tas ir dēļ zobakmens un steidzami lika veikt mutes dobuma sanāciju!:) Aizvedu kaķīti uz savu agrāko klīniku - Čiekurkalnā. Tur dakteris veicot iztaustīšanu atrada audzēju jau dūres lielumā.
Secinājums, Beinerta klīnika pat uz mirstoša dzīvnieka rēķina māk iekasēt sev naudu!

A Aivars Štokmanis 05.07.2016

Ja diemzel ta ir

I Ieva 11.07.2016

Manu kaķīti izārstēja pats dakteris Beinerts, paldies viņam, viņš nevar atbildēt par visiem darbiniekiem, tas ir cilvēkfaktors, kā jebkurā klīnikā, ceriet, ka Jums paveiksies!

N ne1 01.05.2018

divas sūdzības un abas mazliet dīvainas... abu dzīvnieku īpašnieki problēmu gadījumā vispirms griežas pie svešiem vetārstiem un tikai tad, kad tie nespēj palīdzēt, atcerās par to ka dzīvniekam ir bijis savs dakteris...

C critical thinker 01.05.2018

vecs ieraksts...
lai vai kā, ja te rakstītajam vispār var ticēt, cūcība ir prasīt 200 eur un neko īsti nedarīt tā vietā, lai maigi paskaidrotu, ka kaķis tādā stāvoklī neizdzīvos. bet pēdējie tā vietā uztaisīja darbošanās imitāciju, plusus nopelnīja