www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Uzspiesta pārtikas iegāde

Dr. Beinerts - Uzspiesta pārtikas iegāde

Aizvedām savu sunīti uz klīniku Imantā, kuram secinājām vienas auss iekaisumu. Ārste, Indra (uzvārdu diemžēl nezininu) mūs laipni sagaidīja. Paskatījās sunītes austiņu. Apskate Ilga minūti vai divas. Pēc tam bez komentāriem ārste pagriezās pret mums ar muguru, kā izrādās gatavoja kaut kādu injekciju. Neko nejautājot injicēja kaut kādu medikamentu. Es tomēr vēlētos, lai ārsts pirms šādas manipulācijas būtu paskaidrojis: kas tas ir, kāpēc to vajag, cik tas maksā (jo uz klīniku nenāk tikai miljardieri) . Un tad sākās - ar ko jūs barojat? Tas viss ko pērkat veikalā neatbilst suņa vajadzībām (kaut gan mēs pērkam ļoti labu, kvalitatīvu barību) . Papildus neko nedrīkst dot, arī gaļu nē (pat ja mēs dodam pārbaudītu, sertificētu medījuma gaļu) . Ārste uzstāja, ka tā ir alerģija un to var izārstēt tikai barojot ar viņas piedāvāto sauso barību (2kg = 38 euro) . Uzreiz atnesa piedāvāto barību, nolika uz galda un pat neviena jautājuma par to vai es maz varu to atļauties. Iedeva arī ausu pilienus. Kopā rēķins 110 eiro ar kapeikām.
Piebilde - arī mūsu iepriekšējam, šādas pašas šķirnes sunītim divas reizes bija šāda problēma, bet ārsts, abubakars, kurš bija tad, rūpīgi aplūkoja austiņu iedeva zāles un mēs ātri šo problēmu atrisinājām.
Pēc vizītes pie Indras, atbraucot mājās izpētīju šīs barības aprakstus - secināju, ka tā paredzēta suņiem ar kuņģa un zarnu problēmām. Manam sunim nav gremošanas problēmas. Turklāt šī barība paredzēta neaktīviem suņiem ar lieko svaru. Man suns ir aktīvs bez liekā svara. Nevaru teikt, ka šī barība ir slikta. Bet sajutos apmānīta. Vai tiešām ārstam jānodarbojas ar tirdzniecību. Šī vizīte drīzāk atgādināja piespiedu kartā iegādāties dārgu pārtiku, kuru suņu saimnieki bieži neizvēlas. Turklāt ārstes piebildes bija samērā aizskarošas, sajutos kā mazs bērns, kurš kaimiņienei spēles laikā izsitis logu. Jautājumi: ar ko barojas? Nu jā, protams veikalā pirkta pārtika! Tikai pie mums ir normāla. Ko jūs veikalā, to lēto, to jau nevar dot sunim. Tad rodas jautājums vai tā ir vizīte pie ārsta vai pie komersanta, kas tirgo īpašo dārgo barību.

29.10.2022

K