www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Slikts serviss

Dr. Beinerts - Slikts serviss

Bijām imantas filiāle ar savu suni, sunim sāpēja kāja, jo skrienot salauza nadziņu. Klīnika man pateica ka vajag taisīt rentgenu, jo varētu būt ka pirkstiņš salauzts, bet viņi rentgenu netaisa un aizsūtīja mani uz citu klīniku...
Es pienācu pie kases, jo gribēju sunim nopirkt saites tad man vēl pieskaitīja klāt 15 eiro par vizīti, kas man līkas baigi dīvaini, jo nekādīgi mums nepalīdzēja, protams ka maksāt atteicos, tā arī aizgājām bez palīdzības un bez saitēm: (

19.11.2018

A antibeinerts 20.11.2018

Lūk, es taču teicu to pašu - alkatība ir viņu vadmotīvs, kāst naudu ne par ko! Un es stulbens samaksaju Beinertam toreiz 20 ari faktiski ne par ko, padoma tik zales izrakstija, baigais darbs var padomat! vajadzeja man ari aiziet toreiz nesamaksajušam!

Lugums visiem rakstit man uz antibeinerts eta inbox punkts lv. gan kopigi viņus izsmeresim,

un vajag nekluset, bet vairak sudzibas te sarakstit par Beinertiem!

Antibeinerts

A Abvars 24.11.2018

Piekritu ta ir slepkavu klinika
. Vinus vajag iznicinat

M Miera Balodis 20.11.2018

Iedomajieties sevi maksas poliklinikā, vienalga, pie zobarsta, vai ginekologa, vai neiropatologa, kurš pēc vizītes nozīmē jums rentgenu, sonografiju, encefalogrammu vai citu kadu izmeklejumu - vai tas jus atbrivo no maksas par vizīti? Nē, draudziņ, neatbrīvo, jāmaksā vienalga - dakteris tērējis laiku, izvērtējis situāciju un devis nosūtījumu vai norādījumu tālākai rīcībai - tas jāapmaksā, savādāk pat būt nevar.
Iedomājies, vai būtu bijis labāk nosmērēt ar zeļonku, uztaisīt pāris injekcijas un paņemt 30-40?
Dakteris rūpējās izdarīt visu tava suņa labā, nevis savai kabatai, muļķadesa tāds.
Tu esi vienkārši patoloģiski skops, patoloģiski.
Kad citur uztaisīsi rentgenu, ari neko nemaksā - vienkārši taču bilde nekā nepalīdzēs, tad dodies pie trešā, ceturtā...klīniku daudz! Zini, karmu neviens nav atcēlis, gaidi padzatiļņiku.

K Kalns1969 27.11.2018

Domā Beinertus apzagi? Par 15 eiro? Liecies mierā, pats sevi apzagi, tagad te slienaini taisnojies, rieb lasīt. Sirdsapziņa ta laikam tomer saka priekšā ka esi viens skops sudabrālis.