www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Sliktākais serviss kāds var būt

Dr. Beinerts - Sliktākais serviss kāds var būt

Tik drausmīgu apkalpošanu sen nebiju piedzīvojusi. Es pēc darba, 02.30 nakti ar taksi braucu uz diennakts vet aptieku, lai nopirktu savam sunim zāles. Man durvis atvēra nelaipna sieviete, pateica ka tas ir recepšu zāles. Viņa man atteicas pardod tas, jo tas skaitoties antibiotikas un es redz neāratejos pie viņiem. Bet es viņai teicu, ka man neviens nekad nav jautajis recepti citas vet klīnikas. Vnk man beidzas tabletes un man majas tuvākajā vet vaira nebija šādas tabletes un šodien ir 7 diena tpc visiem ierobežots darba laiks! Braucu speciāli uz diennakts vet klīniku, un mani vnk pasuta.. Drausmas! Es tak rādiju kastīti, u kur lai es nakts vidu rauju recepti! Kāds vsp ir redzējis, ka kāds vetārsts raksta receptes?
Man likas, ka ta tam nevajadzētu būt..
Man loti zel, ka beinarda klinikai nav epasta, jo es gribetu uzrakstit vinjiem personigi..
Nekad nebraukshu tur vairak!

V

Bomboklak 07.05.2018

Izskatās, ka Beinerta klīnikai ir sākusies kaut kāda nepamatota nomelnošanas akcija.

Dainis 07.05.2018

Sūdzaties par to, ka jums nepārdod recepšu medikamentus bez receptes?

C critical thinker 07.05.2018

kādā sakarā jūs nakts melnumā dodaties pēc antibiotikām? antibiotikas parasti iedod vienam kursam, un viss. kāpēc jūs naktī pēkšņi izlēmāt, ka vajag vēl antibiotikas? ja kursam bija paredzēts turpināties, tad jūs jau piektdien, sestdien nevarējāt sagādāt?

V Vk9 08.05.2018

Ta nav nomelnoshana,bet gan attieksme..

Es biju ciemos pie mammas liepaja un aizmirsu tur zales sunim,nejaushi atstaju. Pamaniju tikai tad,kad biju majas riga. Devos sev uz tuvakajam vet aptiekam,bet tur nebija,darbiniece teica,ka diemzel beigushas un bus tikai 2dien.
Un vinja neviena bridi nejautaja man nekadas receptes. Un vet klinika uz kuru vedu savu suni,bija ciet,jo svetdienas ir isaks stradashanas grafiks.
Tpc ari devos pec darba uz diennakts vet aptieku.
Bet tur man pat nepajauta ar ko man suns slimo, vai kas man par suni ir.. vnk samiegojusies sieviete pateica ne!

Mes visi esam cilveki, ja mana kluda ka aizmirsu zales..
Bet tgd vsm zinu,ka vnk janesa lidzi mistiska recepte ar sunu zalem,ja nu gadisies kaa soreiz.

V Vk9 08.05.2018

Vareja pardot zales un pienemsim pierakstit manus personas datus, vai likt man kkur parakstities... ja nu esmu kkada traka, kas grib lietot zales kam citam..

Iet runa par attieksmi un komunikaciju... kurzs diemzel nebija

C critical thinker 08.05.2018

nē, tāda sistēma nav paredzēta. šitā varbūt trankviļus cilvēki varētu iepirkt?

C critical thinker 08.05.2018

tā teikt, diazepāma paku jau manam sunim vajag, kāda recepte :D

S Sintija 09.05.2018

visi recepšu medikamenti, gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem, tiek izsniegti pret recepti. izņēmums, ja dzīvnieks tiek ārstēts konkrētajā klīnikā, kur veikta pilna izmeklēšana un ārstējošais ārsts norādījis, ka šie medikamenti jāturpina lietot! Pasaulē strauji pieaug baktēriju rezistence pret antibiotikām... jau šobrīd ir grūtības ārstēt gan dzīvniekus, gan cilvēkus, jo nav vairs ar ko! Ja turpināsies neuzskaitītu antibiotiku tirgošana pa labi un pa kreisi, tad sāksim mirt no parastas brūču infekcijas... Esam atbildīgi un nav ko pārmest vetārtiem, kas zāles netirgo vienkārši tāpat, ja parāda medikamenta iepakojumu. Jāziņo par tiem vetārstiem, kas šādas zāles brīvi tirgo...

L Likuma kalps 18.06.2018

Likums ir likums, un profesionāļiem pēc tā ir jāstrādā, tam, ka jums liekas citādāk nedod jums tiesības pieprasīt, lai profesionālis rupji pārkāpj noteikumus, riskējot ar savu profesiju.
Farmācijas likums- 13) recepšu zāles — zāles, kuru farmakoloģiskās īpašības, stiprums, daudzums iepakojumā, lietošanas veids un lietošanas izraisītās iespējamās blakusparādības bez medicīniskās uzraudzības var radīt tiešus vai netiešus draudus pacienta veselībai. Aptiekā pacientu ambulatorajai ārstniecībai zāles izsniedzamas tikai pret recepti;
(5) Veterinārajās aptiekās:
3) recepšu veterinārās zāles izsniedz pret praktizējoša veterinārārsta izrakstītu recepti vai pēc rakstveida pieprasījuma;

Hmm, nereti gadās, ka sunim ir vairāk prāta, nekā saimniekam...

D Dezha Vuu 20.10.2018

Paklau, kad Jūs pērciet sev savas recepšu zāles (izskatās, ka pret šizofrēniju visticamāk!), nākošreiz cilvēku aptiekā pamēģiniet ar skandālu panākt komunikāciju un kompromisu, uzrādot nevis recepti, bet kastīti - viss beigsies TVAIKA IELĀ! )))
Beinerta klinikai RESPECT! Atšķirībā no tām citām, Liepājā un pie mājas, kuri - rupji PĀRKĀPJ zāļu izplatīšanas noteikumus savtīgos nolūkos, domā Beinertam traucētu uzcenojums aptiekā pluss nakts tarifs?