www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Slepkavības konveijers

Dr. Beinerts - Slepkavības konveijers

Mūsu 11 gadīgais kaķītis pēkšņi vēlu vakarā saslima - vemšana ar asinīm, ātra un smaga elpošana. Vienmēr rūpējāmies par viņa veselību, visas vakcinācijas laikā veiktas. Mēs sākām steidzīgi meklēt tuvāko diennakts klīniku, kas diemžēl izrādījās "daktera" Beinerta slepkavu kantoris. Mums nebija laika lasīt atsauksmes par šo iestādi, jo vajadzēja rīkoties ātri. Kad atvedām kaķīti uz tā saucamo "klīniku", mums bija jāgaida stundu rindā. Galu galā mūs pieņēma viens no "dakteriem", un pēc nepilnvērtīgas un virspusējas apskates, viņš noteica nepareizu diagnozi - kuņģa čūla, un uzreiz ievadīja vairākas špricēs, kuras tikai pasliktināja stāvokli, to skaitā asins sarēcošo medikamentu zirga devā. Kad norādījām, ka mūsu mīlulis nu jau elpo straujāk, smagāk un jau izmantojot vēdera muskulatūru, "dakteris" atbildēja, ka tas ir tikai stresa dēļ, un aizsūtīja mājās. Protams, mums arī teica nopirkt dārgus vitamīnus viņu aptiekā, ko bez šaubām stresa stāvoklī nopirkām. Visu nakti kaķītis pavadīja zem gultas un agrā rītā izlīda ārā, lai pateiktu ardievas. Vēlāk atklājās, ka kaķītim bija tromboze un slepkavas "ārstēšana" viņu nogalināja, jo "dakteris" ievadīja medikamentus, kuri bija stingri aizliegti pie īstās diagnozes. Visskumjākais, ka pēc visa pārdzīvotā ģimenes pilnvērtīgo locekli un mīluli vairs nevar atgriezt. Bet ne mazo naudas summu par kaķa slepkavību Beinerta "klīnika" neaizmirsa iekasēt. Lai Dievs pasargā Jūs un Jūsu mīluļus no šī slepkavības konveijera.

F

Briesmīgi. Jūtu jums līdzi, žēl, ka Latvijā par kļūdainas diagnozes uzstādīšanu var sodīt tikai ārstus, kuri ārstē cilvēkus.

intel 30.09.2016

Kā var tikai taisīt virspusēju apskati ar tādiem simptomiem kādi viņam bija, bija uzreiz jāpieslēdz pie sistēmas un jainjekcē sāpju samazinošās zāles, arī jauztaisa kāda caurskate. Tas ārsts tiešām nezināja ko darīja ? Kā var injekcēt nepareizas devas, kā var nesaprast cik daudz ir jādod zāles noteiktajam dzīvnieku tipam, kas viņam vispār izdeva veterināra licenci ?

""dakteris" ievadīja medikamentus, kuri bija stingri aizliegti pie īstās diagnozes." Ja te nebūtu LV, jūs varētu iesūdzēt tiesā Dr. Beinerts par apzinātu dzīvnieku nonāvēšanu.