www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Pateicība vislielākā

Dr. Beinerts - Pateicība vislielākā

Dr. Beinerta klīnikā izglābām mūsu kaķim Tomim dzīvību, citā vietā pēc operācijas piemetās gangrēna un steidzāmies šurp. Tik labu attieksmi un profesionālu ārstēšanu nekur citur nebijām saņēmuši. Turpmāk ārstēsim dzvīniekus tiesi šeit! Priecājos, ka iepriekš neizlasījam visas šīs murgainās, aizdomīgās ?? sūdzības!

Mīlestībā! Tomis ar ģimeni.

Spriežot pēc paraksta, šo burvīgo atsauksmi uzrakstījis kaķis. Jautājums: kaķis arī pirms Dr. Beinerta klīnikas apmeklējuma prata rakstīt, tik jaukus reklāmrakstus?

Varbūt esat lietas kursā, kādas spējas pēc runča kastrācijas varētu uzrasties manam runcītim? Drīzumā gatavojos vest viņu uz šādu "procedūru" un tagad baidos, vai pēc tās, ruņčuks neuzrakstīs šeit sūdzību par mani.