DR. Beinerts - Pateiciba

Gribu pateikties tiesi dakterim Beinertam par savu profesionalo un labo attieksmi pret maniem dzivniekiem. Vienmer ir palidzejis maniem sunisiem tikt gala ar lielam veselibas problemam. Pirmais sunitis, kurs jau ir atstajis mus, nodzivoja kvalitativu dzivi 15 gadus. Pakalejas kajinas bija tris reizes ka paralizetas. Sunits tikai slukaja un dakteris vienmer palidzeja veiksmigi atveseloties. Sunits pec arstesanas vareja atkal skriet no jauna. Likas, ka brinums. Tomer sasniedzot 15 gadu slieksni sunitim sakas lielas veselibas problemas ar visiem organiem vienlaicigi. Mes vel cerejam, bet dakteris tomer ieteica suniti iemidzinat, lai nemokas. Mums jau likas neiespejami, bet negribejam vairs mocit dzivo radibinu, lai ari tas bija mans draudzins pusi no mana muza. Tas bija briesmigakais moments musu dzive, bet saja klinika to izdarija, cik nu labi un ar cienu tas vispar ir iespejams. Manam otrajam sunitim ir bijusas tik daudz veselibas problemas, lai ka es par vinu rupejos. Un saja klinika mes esam biezi viesi, lai neteiktu vairak. Nav leti, piekritu. Bet mums vienmer ir palidzejusi. Man liekas, ka daudz ir atkarigs no pasu attieksmes. Ja mes par dzivnieku rupejamies, nevedam uz kliniku noveloti, tad arsti vienmer censas palidzet un neesmu noverojusi problemu. Protams, var visadi gadities. Bet ne vienmer ta ir arstu nolaidiba. Neko sliktu par kliniku nevaru teikt. Ja salidzinu ar citam vet klinikam, te liekas daudz sirsnigaka attieksme. Saja saita izlasiju tik daudz negativu rakstu. Domaju, ka klinika ir izglabti un izarsteti tukstosiem dzivniecinu. Bet negativais vienmer vairak uzpeld. Cilveki noteikti uzrakstis sudzibu, bet par pateicibu pat neiedomasies. Es novelu klinikai un dakteriem visu to labako. Jo, ko vini dara katru dienu, ir brinums. Saudzesim musu dzivniecinus!

08.11.2018

Li

Be Bez_vārda 08.11.2018

Novēlu Jūsu dzīvnieciņiem visu to labāko, lai tiem nebūtu jāslimo, bet, lai tikai priecājās par to,ka ir viņiem,kas tos mīl un,kas par tiem rūpējās. Ļoti cienu cilvēkus,kas mīl dzīvnieciņus un,kas var arī ko labu teikt nevis tikai bubināt. (Varu iedomāties,ko te sāks komentēt citi, bet tomēr lepojos ar tik foršiem cilvēkiem). Varbūt kādam liekas,ka mans komentārs ir bezjēdzīgs, vnk gribēju ,lai Līgas kundze saprot,ka ir cilvēks,kas ciena šādus pozitīvus cilvēkus, kā viņa. :)