www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Nekompetenta ārste Darja Guģe

Dr. Beinerts - Nekompetenta ārste Darja Guģe

Kategoriski neiesaku iet pie konkrētās vetārstes Darjas Guģes. Aizvedām savu 8 mēnešus jauno kaķenīti uz atkārtotu apskati, tā kā bija lauzti divi pirkstiņi pakaļkājai, pirmais ārsts, kas mūs pieņēma šajā klīnikā un lika ģipsi bija ļoti patīkams un zinošs (Abubakars Gasanhanovs) , 2 nedēļas vēlāk aizvedām atkal, pieņēma jau cita ārste (par kādu viņu ir grūti nosaukt) - iepriekšminētā darja. Uztaisīja rentgenu, pateica, ka pirkstiņu kauli saaug nepareizi un vajag likt stieņus, maksā tas prieks 500€. Mēs jautājām vai vetārste neņems nost ģipsi un nepārliks pa jaunam, jo ķepiņa bija piepampusi pirms tam un tagad ģipsis ir brīvs un vai neapstrādās mazo brūcīti, kas bija arī gadījusies kaķenītei kritiena brīdī. Ārste pateica, ka viņa ar to nenodarbojās un ka to dara citi ārsti. Jautājums - ja tu esi vetārsts un nejēdz noņemt ģipsi un apstrādāt brūci kaķēnam, ko tu tur vispār dari? Māki tikai uztaisīt rentegnu, kas maksā 30€ un nokāst par vizīti 40€? !
Šodien aizbraucām uz siguldu pie savas vetārstes, kas noņēma ģipsi, un protams, dēļ tā, ka iepriekšējā vizītē šī darja nejēdza noņemt ģipsi un brūci apstrādāt, mazā brūcīte sāka pūžņot un tā vairs nebija maza brūcīte, bet normāla brūce, kurai nācās uzlikt šuves.
Paldies vismaz mūsu superīgajai vetārstei Siguldā (līga) , kas ir ļoti kompetenta un ļoti zinoša savā darbā un nekāš naudu par katru rokas kustību un tiešām izdara pēc labākās sirdsapziņas visu, lai dzīvnieciņš justos labāk.
Bet pie iepriekšminētās darjas guģes, dieva dēļ, neejiet. Viņa tikai to māk, kā piedāvāt kosmiski dārgus pakalpojumus un vispār nav skaidrs, ko viņa tur dara un pati nesaprot, ko runā.

03.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes