www.sudzibas.lv Dr. Beinerts neizarstēja suņi, bet nogalināja

Dr. Beinerts - neizarstēja suņi, bet nogalināja

Если у вашей собаки беда и она заболела, не везите ее в эту клинику, есть много врачей, которые смогут правильно поставить диагноз, а не убивать животное капельницами и полным непониманием и нежеланием понимать истинную причину заболевания. Если хирургия, то это туда, если лечение - то ни в коем случае. Нам ответили там, а вам станет легче, если вы узнаете причину заболевания? Собаку уже не вернешь. Но просто не делайте нашей ошибки!!

M

Komentāri (1)

M manstojleo 13.08.2013

Labdien!
Lūdzu pievērst īpašu uzmanību manai vēstulei.

Daudziem no mums ir sirdij mīļi dzīvnieki, kuri dzīvo ar mums un ir kļuvuši par ģimenes locekļiem - neatņemamām ģimenes daļām
Esmu reālists un saprotu, ka ir situācijas, slimības no kurām neglābs neviens, pat pieredzējis ārsts ar ilggadēju pieredzi veterināra praksē, taču šis nav tāds gadījums!
Es atvedu savu suni ( Krievu Tojs 7 mēneši) Dr. Beinerta klīinikā uz konsultāciju saistībā ar nelielu veselības pasliktināšanos ( gāja, rēja, kustējās pats). Mani pieņēma dr. Oskars ar 2 saviem palīgiem un uzreiz paņēma nepieciešamās analīzes, pēc kā teica, ka rādītāji un temperatūra ir normāli, un lai noteiktu pilnu veselības ainu ir jāpaņem pilnu asins analīzi nosūtīšanai uz laboratoriju. Pēc tam viņš piedāvāja uzlikt sunim sistēmu, lai pabarotu organismu un noņemtu nelielu ūdens trūkumu organismā, pēc kā viņš ievadīja organismā vairāk nekā 1/3 paciņas sistēmas sastāva un izdarīja vairākas injekcijas. Pēc izdarītā man likās, ka sunim paliek sliktāk, bet dr. Oskars teica, ka suņa stāvoklis ir stabils un mēs varam iet mājās ar visu suni. Pa ceļam uz mājām pēc minūtēm 10, es sajutu, ka suņa stāvoklis strauji pasliktinās un es uzreiz braucu atpakaļ uz klīniku. Pēc 5 minūtēm es ieskrēju klīnikā un redzēju, ka suns sāk strauji smakt nost. Dr.Oskars sāka haotiski injicēt dažādus medikamentus, kas noveda suni līdz šokam un viņam strauji sāka nākt asins no mutes. Pēc dažām minūtēm suns nomira.
Notikušo viņš nevarēja paskaidrot. Uz manu lūgumu iedot man kopiju medikamentiem, kas tika ievadīti sunim, viņš atteica un teica, lai es nākot pa dienu pie administratora. (Ja dakterim likās, ka viņa darbība bija pareiza un viņam nebija ko slēpt, kāpēc viņš atteica iedot man kopiju uzreiz?)

Dotajā gadījumā runa ir par ārsta neprofesionālu rīcību kopumu, ārsta kļūdu kuru pieļāva dr. Beinarta klīnikas vetārsts Oskars. Ar savu vieglprātīgo, ta saucamo, ārsta kļūdu viņš bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem nogalināja manu suni, kurš bija manas ģimenes loceklis, visu pārējo ģimenes locekļu mīlulis!

Mans mērķis nav iegūt jebkādas kompensācijas par morālo kaitējumu, nav nekādu merkantīlu mērķu. Vēlos tikai pasargāt citus dzīvnieku saimniekus no manis pārdzīvotajiem notikumiem un dzīvniekus no negaidīta nāvessoda, ko var izraisīt ārsta Oskara neprofesionālā rīcība!

Mans lūgums ir publiski izskatīt un tikt skaidrībā ar šo lietu, lai norobežotu sabiedrību no savai profesijai neatbilstošiem, vājiem un letālas kļūdas pieļaujošiem ārstiem!

Šī gada 10. septembrī LVB Latvijas Veterinārārstu biedrība tiks izskatīta lieta par "daktera" Oskara atbilstību licencei.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lūdzu atbalstu, lai nedotu iespēju neprofesionāliem ārstiem turpināt savu melno medicīnas karjeru!

Lūgums rakstiski [slēpt]@mail.com
Ar cieņu,
Juhans

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes