www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Naudas kāstuve

Dr. Beinerts - Naudas kāstuve

Beinerta klīnikā, uztaisot kaķim rengenu (37 EUR), "nepamanīja" krusta kaula, sēžas un kaunuma kaula lūzumu! Turpināja 5 dienas tikai špricēt zāles un sadistiski spiest kaķim urīnu no urīnpūšļa. Varbūt kādam ir gājis labāk, bet mana pieredze - pavirša attieksme ar vēlmi tikai dabūt naudu.

K

TasEsLV 25.04.2017

Tu samaksāji par rentgenu, tev ir tiesības to saņemt.
Tādas kļūdas NEDRĪKST būt. Kā MINIMUMS viņam vajdzētu atmaksāt samaksāto naudu + nosegt ārstēšanos citā klīnikā. Es te ar PTAC vai citām iestādēm neapstātos ,bet laikam pat dotos uz tiesu.

alergologs 25.04.2017

Nav laba pieredze ar to klīniku. Kam svarīgs savs mājdzīvnieks, uz Beinertu nevediet.

"Kad lūdz iedot rakstiski informāciju par ārstēšanu - atsaka. Pat rentgaenu atsakās sūtīt!" - jūs esat apmaksājuši pakalpojumu un ja viņi atsakās to sniegt zvaniet policijai, lai ierosina lietu par krāpšanu.
Tomēr savas tiesības ir jāaizstāv, lai dzīvnieks neciestu!