www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Naudas izspiešana

Dr. Beinerts - Naudas izspiešana

Klēpjsunīša veselības stāvokļa apliecinājums izbraukšanai uz ārzemēm man izmaksāja 37,50 EUR, (divi vetārsta zīmogi dzīvnieka pasē -12,50 EUR, vizīte - 8 EUR, tabletes ielikšana mutē - 3 EUR, tablete - 2,20 EUR, pretparazītu pilieni skaustā - 11,60 EUR), samaksājot šādu ciparu, protams sajutos piekrāpta, uzzvanīju uz šīs pašas klīnikas citu filiāli, apjautāties par šāda veida pakalpojuma izmaksām, kur man piedāvāja šo pakalpojumu veikt par 13 EUR kopā, savukārt vēl citā nesaistītā vetklīnikā piedāvaja šo pakalpojumu veikt par 8 EUR kopā. Lūk cik viegla nauda 2 minūtēs!
Pirms dodaties uz šo kantori, apdomājiet rūpīgi, vai tiešām vēlaties maksāt 4 reizes dārgāk...

Dainis 04.08.2018

Katram ir tiesības noteikt par savu pakalpojumu tādas cenas, kādas vien vēlas, tā jau ir jūsu problēma, jo paši vien izvēlējāties pie viņiem iet, sūdzībai nav nekāda sakara ar naudas izspiešanu.

S Sanita Maļina 05.08.2018

Protams, protams! Ja vien cenas neatšķirtos filiālēs!
Veiksmi jums!