www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Krāpšana, nogalināja dzīvnieku

Dr. Beinerts - Krāpšana, nogalināja dzīvnieku

2022. Gada 12. Augustā vērsāmies pēc veterinārās palīdzības "dr. Beinerts" klīnikā ar 3 gadus veco Rekss pundurtrusīti un steidzami vēlējāmies pārbaudīt trusīša Veselības stāvokli. Trusītim bija redzamas problēmas ar vielmaiņu, svaru, biežu caureju un urīna nesaturēšanu. Kā arī jau otro reizi tika novēroti smagi krampji vai sāpes lejas daļā, kas radīja tādas kā īslaicīgas lēkmes.
Trusīti pieņēma darja guģe un vel divi veterinārārsta palīgi, kuri izmērīja temperatūru, apskatīja trusīti un veica rentgenu. Veterinārārsts noteica, ka trusītim ir cistīts un nāksies pieslēgt pie sistēmas, kam papildus tiks izdarītas vairākas injekcijas. Sistēma Ilga apmēram 5min un starpā tika ievadītas 6 injekcijas. Pēc sistēmas mūs uzaicināja doties samaksāt par visiem pakalpojumiem un kopā mēs samaksājām 80eur (15eur par veterināriju, 24eur par rentgenuzņēmumu, 40eur par zālēm) . Summa mūs ļoti šokēja, bet mēs bijām gatavi uz visu lai tik mūsu mīlulis izveseļotos. Bet mūs vairāk pārsteidza tas, ka netika izrakstītas nevienas citas zāles uz mājām... Vien pulverītis pa 1.30eur, kuru vajag atšķaidīt ar ūdeni un ieteikums par atrādīšanos nākamajā dienā, ja Veselības stāvoklis pasliktināsies

nākamajā dienā, trusīša Veselība šķietami uzlabojās, bet grūti bija pateikt, tāpēc mēs turpinājām cītīgi vērot un ik pēc pāris stundām barot caur šprici ar pulverīti kuru mums ieteica.
Pēc pāris dienām mēs sazinājāmies ar "dr. Beinerts" klīniku, lai pastāstītu trusīša patreizējo stāvokli un noskaidrot kā mums rīkoties tālāk, jo izmaksas ir lielas, bet netiek novēroti nekādi būtiski uzlabojumi. Mums atbildēja, ka ir nepieciešams ierasties vēlreiz uz atkārtotu procedūru un pārbaudi.
Mēs rūpīgi izvērtējām situāciju un sākām šķirstīt variantus - skatījāmies citas tuvumā esošās klīnikas, kā arī iepazināmies ar atsauksmēm par "dr. Beinerts" klīniku.
Atsauksmes un situācijas kuras izlasījām bija vienkārši briesmīgas pēc kurām mēs kategoriski atteicāmies atgriezties. Atkārtoti sazinājāmies ar klīniku, izstāstījām visu situāciju un piebildām, ka jūsu ārstēšana nav efektīva, bet izmaksas ir graujošas. Pieprasījām vismaz pusi summas atgriezt atpakaļ lai segtu izmaksas citā klīnikā, bet pretī saņēmām vien atbildi par to, ka mums bija nepieciešams ierasties nākamajā dienā pēc apmeklējuma un antibiotikas ir nepieciešams lietot katru dienu (lai gan ieteikums par atkārtotu vizīti bija tādā gadījumā, ja Veselības stāvoklis pasliktināsies un mums netika izrakstītas zāles uz mājām lai tās lietotu katru dienu) . Viss ko mums ieteica bija rakstīt e-pastu uz [slēpt]@inbox.lv.

Nākamajā dienā, pēc sarunas ar "Dr. Beinert" klīniku, trusīša Veselība strauji sāka pasliktināties un mēs sazinājāmies ar citu veterināro klīniku mums tuvumā. Mēs tajā pašā dienā ieradāmies uz klīniku, kur veterinārārsts apskatīja trusīti un konstatēja to, ka trusītim ir hepatīts (aknu iekaisums) . Veterinārārsts apgalvoja, ka nebija nekāda pamata apgalvot, ka tas varēja būt cistīts. Zāles kuras ievadīja otrā klīnikā, bija pilnīgi liekas un nepamatotas kas izveidoja smagu iekaisumu aknās.
Mums izrakstīja sistēmu, vitamīnus ikdienišķai lietošanai un par visu kopā mēs samaksājām uz pusi mazāk, bet diemžēl cerības uz izveseļošanos bija ļoti mazas.

Turpmākās divas dienas bija produktīvākas - trusītim parādījās apetīte un netika novēroti krampji/lēkmes.
Bet trešās dienas rītā, dzīvnieciņš vairs nebija spējīgs kustēties, ēst un praktiski nereaģēja. Sazinoties ar veterinārārstu, tika pieņemts lēmums iemidzināt trusīti lai izvairītos no smagām mocībām, jo aknas bija pārāk smagi cietušas.

Šī situācija spilgti parāda to, kāda ir Beinerta klīnikas biznesa stratēģija pelņas iegūšanā no dzīvnieku saimniekiem, kuri ir gatavi darīt visu savu mājdzīvnieku labā. - pasniedzot pakalpojumus grezni, lai izmaksas tiktu attaisnotas un protams sniegt neprofesionālu, neefektīvu un aprobežotu ārstēšanu, lai radītu nepieciešamību pēc atkārtotas medicīniskās palīdzības.

29.08.2022

J

T taisnibascinitajs3 29.08.2022

Tas tak ir trusis, bet raudi tā it kā slimnīcā tavs radinieks būtu nepareizi aprūpēts un aizgājis. Uztaisi šašliku un dzīvo tālāk.

J Jeyden 30.08.2022

Tu degradāt uzraksti man privāti labāk, nevis tēlo gudro... Kaut gan... Tev pauti pārāk mazi ir :D
Letiņi tak vienīgais ko prot tik anonīmi. :D
Sejā pateikt uz sūda, jo tā var dabūt ķobi.