www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Letāla paviršība

Dr Beinerts klinika - Letāla paviršība

Nekad mūžā neesmu likusi sūdzības, taču tā kā tas ir skāris manu zvēriņu, atļaušos sniegt savu artavu lielajā 'Nevediet dzīvniekus uz Beinerta klīniku!" kustībā.

Diemžēl biju jau pirms tam (un arī pēc tam) dzirdējusi dažādus nostāstus par klīniku - esot liels vārds, taču darbi to it nemaz nepierāda. Taču tā nu sanāca, ka trusītis bija jāved uz klīniku vakarā pēc darba laika - līdz rītam gaidīt nevēlējos, savukārt Juglas "Kavet" bija tālākais variants (šobrīd smagi nožēloju, ka nevarēju vienkārši pažēlot mazliet vairāk benzīna).

Aizdevos uz turieni, kabinetā iesauca ārsts, kas uz dzīvnieku knapi pat paskatījās. Sliktā noskaņojumā un klasiskā "bubināšana" ar terminoloģiju, ko cilvēks parastais nesapratīs. Un tas pat bija ok - es taču saprotu, ka ir vakars un cilvēks noguris. Man galvenais, lai tikai dara savu darbu, kas šajā gadījumā bija - palīdzēt mazajam zvēriņam.

Uzreiz māsiņai lika sašpricēt dažādas zāles. Kad prasīju, kas tās ir un, kam tās domātas - atbildes nebija. Māsiņa tikai mierināja un teica, ka tas palīdzēs. Es diemžēl pretī nerunāju, akli uzticējos, jo ko tad es zinu.

Viss sašpricēts, braucu mājās un jau jūtu, ka trusītim aizvien sliktāk un sliktāk. Tā nu viņu glaudot gultā, sāka histēriski raustīties un viss...

Kāpēc es uzreiz nepiezvanīju un nepajautāju, kāpēc tā - nezinu. Šoks, bēdas, da jebkas. Bet vajadzēja. Un rakstu to šeit, jo nu jau no 5 pavisam dažādiem cilvēkiem esmu dzirdējusi to pašu, iekļaujot šādu citādu - "konveijers, kur mirst dzīvnieki".

Es tiešām necenšos taisīt traci vai problēmas, tik vien kā pabrīdināt visus dzīvnieku mīļus - lūdzu, lūdzu, nevediet savu mīluli uz šejieni! Jā, nogriezt nagus vai vakcinēt, protams, var. Bet, ja kaut kas noticis, kāds pušums, vemšana vai jebkas cits neordinārs - NEVEDIET VIŅU UZ ŠEJIENI!

E ecad 29.04.2018

Ja atceraties, pie kura no ārstiem bija vizīte Beinerta klīnikā? Arī man tieši ir trusītis, pēc visām atsauksēm esmu mazliet izmisumā.. No sākuma vēlējos vest uz KAVET, bet par cik naktī nebija neviena, kas pārzinātu eksotiskos dzīvniekus, aizvedu uz Beinerta klīniku un uzsākām ārstēšanos tur. Pēc katras vizītes, sistēmas un zālēm trusītis liekas vēl vārgāks, miegains, mazkustīgs. Tika atteikts, ka var būt miegainība..

P Par zvēriņiem 02.05.2018

Nevēlos sameloties, jo tas bija pirms kāda laiciņa - bet esmu 98 % pārliecināta, ka tas arī bija pats Jānis Beinarta kungs.
Vienīgais, ko varu Jums ieteikt ir veterinārā Avotu ielā 66, OSI Serviss. Konkrēti daktere Māra Kacena. Ir mums palīdzējusi ar vairākiem dzīvnieciņiem, tostarp to pašu trusīti. Diemžēl liktenīgajā vakarā nācās doties uz 24/7 klīniku. Citā gadījumā būtu devusies pie viņas!