www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Izkrāpj naudu!

Dr. Beinerts - Izkrāpj naudu!

Šim "dakterim" ir vairākas klīnikas! Apskatiet mājas lapā,iegaumējiet un ejiet ar līkumu gar tām!
Mans kaķis tika atstāts Ģertrūdes ielas klīnikā,stacionārā uz nedēļu,jo bija problēma ar ausi ! Kaķi,izņemot,tas bija netīrs un izkāmējis! Tika samaksāts pie 200 eiro!
Pēc mēneša kaķim atsākās problēmas ar ausi,aizvedām atkal uz to pašu klīniku,atstājām klīnikā uz nedēļu,Dr.Beinarts teica,ka nepieciešama operācija.
Atkal nedēļu kaķis uzturējās tanī klīnikā,mazā būrī,kas ir mazāks par truša būri. Netīrībā,netīrā segā ar izkārnījumiem.
Un kaķis tika barots labi,ja vienreiz dienā,lai nenomirtu!
Pēc nedēļas ieradāmies pēc kaķa! Veselu nedēļu viņam netika nekas darīts,bet dienu pirms mūsu ierašanās taisīta it kā operācija,iegrieza,kaut ko it kā izdarija un it kā sašuva. Un lika tīrīt brūci ar ūdeņraža pārskābi,pilināt pielienus un smēri smērēt.
Un šuves neņēma ārā pat pēc 2 nedēļām! Iekasēja par šo darbu ap 300 eiro!
Gala rezultātā vai nu šuves tika pa ilgu noturētas,vai nu tur netika kārtīgi sašūts! Un brūci nedrīkstēja apstrādāt ar Dr.Beinarta ieteiktām metodēm!
Šī klīnika ne tikai iekasēja ap 500 eiro,bet arī izdarīja kaķim sliktāk nekā viņam bija !

Biju uz citu klīniku,tur izņēma šuves,brūce ir vaļā,nekas tur nav sadzijis un ir strutas!
Tagad man jāarstē strutas un jāved,protams,uz citu klīniku uz operāciju,kur kaķim veiks operāciju,sašūs ausi!
Pateicoties Dr.Beinartam, papildus ciešanas kaķim un man izdevumi,lai izlabotu Dr.Beinarta "darbus".

To viņš darija apzināti! Neārstēja kaķi,lai varētu izmānīt naudu !

Ne pirmā,ne pēdējā es tāda,kas uzķērās ! Esot klīnikā,redzēju,ka daudz cilvēki iegriežas tanī klīnikā,cerot,ka viņu mīlulim tiks palīdzēts,bet tur tikai labākā gadījumā izmāna lielu naudu,sliktākajā gadījumā pasliktina stāvokli un nogalina dzīvnieku ar savām nepareizām darbībām!

Ja Jūsu mīlulis ir cietis vai miris šajā klīnikā,iesaku iet uz turieni un pieprasīt naudu atpakaļ!

Citādi tās neģēlības turpināsies un turpinās ciest kā dzīvnieki,tā arī viņu saimnieki!

K

D Dailis Bezvārdis 03.06.2014

Beinarta onkuļa diagnoze manam sunim bija "čurājamā orgāna" amputācija. Labi, ka neparakstījos, aizvedu uz citu vietu un viss kārtībā, suni tagad nevar noraut no drāžamā objekta ! Nez, kā tas suns būtu dzīvojis bez daikta !?

R Rapunzel 03.06.2014

Oj ziniet, tas vairs nav kaut kas jauns, ka šajā iestādē kaut kas tāds notiek..man piem. papagailis nomira, jo viņi teica, ka tam pietrūkst vitamīni, bet īstenībā nomira citas slimības dēļ :( tas viņiem ir bizness..

A Aleksejs30 10.06.2014

U nas u sobaki bilo uzasnoe otravleniee, spasibo klinike postavili na nogi, 3 dnja ezdil utrom i vecherom na ukoli i kapeljnicu. Vsjo super. Toljko cena zavishena((( 1 prijom 20-30 latov

N Normunds7 27.01.2015

Pilnībā piekrītu, esat uzmanīgi un neizmantojat minētās klīnikas pakalpojumus, ja Jūs mīlat savu dzīvnieciņu! Par naudām runājot, jebkurš var pārliecināties salīdzinot cenas pastajās aptiekās un Beinarta aptiekā (cena Beinarta aptiekā identiskam medikamentam dažkārt ir par 70% lielāka nekā parastajā aptiekā un te jau jāņem vērā, ka arī parastā aptieka labi nopelna) - jautājumi un diskusijas ir nevietā. Sargiet savus mīluļus un rūpējaties par tiem.