www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Slikts serviss

Dr. Beinerts Imantā - Slikts serviss

Beinerta klīnikas pakalpojumus izmantojām pirmo reizi. Rēķinājos, ka par kvalitāti būs arī pienācīgi jāmaksā, varu to atļauties un arī mana kaķenīte pelnījusi, ka dodam viņai to labāko, ko varam. Ārstējošais ārsts Marina Žagata, ar kuru izveidojās labs kontakts, noteica manai kaķenītei ārstēšanas kursu, tai skaitā zemādas infūzijas. Kad ierados klīnikā nākamreiz uz konkrēto manipulāciju, bija cita ārste. Jau iepriekš telefoniski un arī klātienē paskaidroju, ka nepieciešams veikt tikai konkrēto manipulāciju, ko nozīmējis šīs pašas klīnikas ārstējošais ārsts, kam uzticos un pie kā turpināsim ārstēties, tāpēc konsultācija nav nepieciešama, turklāt arī mana meita ir vetārste, bet dzīvo citā pilsētā, arī viņai ir zināmi analīžu rezultāti, tāpēc nav nepieciešami papildus skaidrojumi vai izmeklējumi. Neskatoties uz to, daktere izmeklēja kaķi no jauna, vēlreiz man skaidroja analīžu rezultātus, lai gan vairākkārt teicu, ka nav nepieciešams, un ieteica citus medikamentus, infūziju veica palīgs. Rezultātā nācās samaksāt ne tikai par manipulāciju, bet arī par nevajadzīgo ārsta konsultāciju. Tas pats pēc dienas atkārtojās vēlreiz, bet jau ar nākamo dakteri, kura uz kaķi paskatījās tikai pa gabalu, caur restītēm, neizņemot no konteinera, turklāt padraudēja, ka viņas ieteiktie medikamenti būs lētāki nekā eitanāzija. Atkal samaksāju ne tikai par manipulāciju, bet arī par nevajadzīgo ārsta konsultāciju. Piezīmēšu, ka kaķenītei cienījams vecums, taču Veselības stāvoklis normāls, atbilstošs vecumam, dzīvnieks nav sāpju nomocīts, šobrīd vispār nav pamata domāt par izšķiršanos starp dzīvību un nāvi. Piedod, Marina, tu mums patiki un mēs tev uzticējāmies, bet citu jūsu klīnikas ārstu dīvainās komunikācijas dēļ ceru, ka mūsu ceļi uz jūsu klīniku vairs nevedīs.

L Lāsma 23.01.2021

Beinerta klīnikai jau sen ir slikta slava dzīvnieku īpašnieku vidū (augstas cenas, slikta komunikācija, bieži nepareiza diagnostika, pārlieka tieksme uz eitanizācijām). Pirms vest minku pie ārsta, būtu bijis vērtīgi apjautāties pēc atsauksmēm kaut vai tajā pašā Facebook kaķumīļu grupās.
Protams, ir atsevišķas labas atsauksmes no cilvēkiem, kuriem vienkārši paveicies, vai arī kuri sadarbojas ar konkrētu ārstu (šajā klīniku tīklā strādā arī daži ļoti labi ārsti). Bet savādāk - labāk izvēlēties citus variantus.