www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Dr. Beinerta klīnikā viss ir kaitinošs

Dr. Beinerts - Dr. Beinerta klīnikā viss ir kaitinošs

Dr. Beinerta klīnikā viss ir kaitinošs, bet visnejaukākais ir pats dakteris Beinerts.
Ilgus gadus bijām viņa klienti, agrāk viss bija labi, ārstēja divus iepriekšējos mūsu suņus, bet tie bieži neslimoja. Jaunākais bija pakļuvis zem auto, tam Beinerts operēja kājas, viss sadzija, viss bija labi, bet par operāciju toreiz samaksājām ap 500 Latu, bargu naudu tiem laikiem, sākumā Beinerts vispār sarēķināja 750, bet izlūdzāmies atlaidi. Atlaidi dabūjām, bet jau toreiz "osadoček ostalsja", varēja viņš taču iedot atlaidi jēdzīgāku, nu, bet labi. Nesmukumi sākās pēc 2 mēnešiem, kad vajadzēja dzelžus ņemt laukā, izrādījās, ka par to atkal jāmaksā. Jāmaksā barga nauda, gandrīz, kā par ielikšanu, plus rengens, plus narkoze, plus zāles, un sadzijusi okei bija tikai viena kāja, otra vēl nebija sadzijusi, jāklibo vēl mēnesis. Pēc mēneša atkal viss par jaunu, narkoze, rengens, zāles un alkatīgais Beinerts, kurš par abām operācijām iekasēja mierīgi smaidot vēl 500. 1000 Latu par ko? Par divām lauztām kājām? Tad ilgi negāju uz Beinertiem, bet tagad atkal gadījums, sunim epilepsija. Kur mēģināju, nepalīdzēja, dzirdēju, ka Beinerts labi ārstē, aizgāju pie viņa pa ilgiem laikiem. Atkal uzrāvos uz naudaskāri, par konsultāciju vien paprasīja 20 Eiro, kaut gan pie cita daktera tai pašā klīnikā pirms tam bija 12, un cenrādī stāv 12/ Par ko man jāpiemaksā lieki 8 Eiro? Laupīšana un naudaskāre ir Beinerta īstenais vieplis, par seju nevar pat nosaukt! Paskatieties uz viņa klīniku - vai godīgs cilvēks var tādu vispār uzcelt, miljonu maksā noteikti! Nauda no kurienes - no mums, lētticīgajiem muļķīšiem maksātājiem. Es to tā neatstāšu, savu taisnību panākšu! Mans plāns ir lai mēs visi te apvienotos un iedotu kopīgu sūdzību par Beinertu tajā viņu PVD! Lai zin, ka nevar tā vienkārši naudu šķipelēt, jādod pretī kvalitatīvs pakalpojums par pieņemamu naudu, nevis uzskrūvētu!
Rakstat visi man antibein uz inboksu, es apkopošu un uzrakstīšu kolektīvu sūdzību.
AntiBeinerts

18.11.2018

D Dženifera 21.08.2018
Dzīvnieka nogalināšana saimniekam nezinot

Tā vietā lai iedotu zāles lai dzīvnieks izveseļojas , iebaro zāles no kurām dzīvnieks nomirst

Kolta 18.11.2018

Jūs gribējāt lai viss būtu par brīvu velti?

A AnvoyT 18.11.2018

Mani pārsteidz cilvēku aprobežotība un skaudība. Jebkurš speciālists ar tādu stāžu, prasmēm un zināšanām maksā dārgi. Šis ir viens no kompetentākajiem veterinārārstiem Latvijā. Lielākā daļa Latvijas veterinārārstu strādā, galvenokārt, ar lauksaimniecības dzīvniekiem, govju apsēklošanu, nevis mājdzīvnieku operēšanu un smagu slimību ārstēšanu. Mājas istabas dzīvnieku ārstēšana ir komplicēta un dārga, Beinerts ir izveidojis ievērojami plašu un pieejamu istabas dzīvnieku veselības aprūpes sistēmu, ņemiet vērā, ka viņš ir vienīgais veterinārārsts Latvijā, kura vārdu zina visi, kam kādreiz bijis kaķis vai suns. Protams, ka viņa konsultācija maksās dārgāk. Tāpat kā medicīnas doktora konsultācija maksās dārgāk par maģistra konsultāciju. Jūs maksājat par speciālista zināšanu, pieredzes bāzi un kompetenci.

A AlEl 18.11.2018

Es gan maksātu tik cik nepieciešams, lai tikai mans mājdzīvnieks būtu uz ķepām. Vetārsts ārstē jūsu suni un jūs vēl sūkstaties cik par to maksājat? Plus kāds sakars PVD ar to kādas cenas viņš liek?

R radiance 18.11.2018

Сколько лет наблюдаю травлю этой клиники, сложилось впечатление что это реально конкуренты бомбят. Видимо госзаказы не дают жить спокойно :)

Очень просто написать "мы против Бейнарта" и бегать с вытаращенными глазами в ПВД. Где тут врачебная ошибка? Где сканы истории болезни? Где доказательства хоть какого-то нарушения? Может быть вам нахамили? Или нахамили вашему животному? С чем же вы собираетесь идти в ПВД, да еще и народ агитируете?
Кроме нытья что денег много содрали и маленькую (в 250 латов!) сделали скидочку ничего не увидела. а еще зависть к успеху клиники. в этом вся претензия? тогда дам еще как минимум две клиники до которых можно домотаться.  там дорого и клиники хорошо и красиво обустроены. Дино зу краста например и Елгава. Надо на них тоже написать жалобы в ПВД. А лучше сразу в сейм. У них тоже же пипец как дорого.

И если нет денег не заводите животное. Сейчас, открою секрет, медицина для всех дорогая и для людей и для животных. Я вот на узи сосудов за 100 евро пойду. И КТ за 200. Куда жаловаться мне? Так что придите в ум и прекратите изливать свои жадные сексуальные фантазии в интернет.

Доктору Бейнартсу успехов и терпения. Отличный специалист, отличная у него клиника. Так что удачи и процветания. И мысленно посылаю вам оберег от таких вот нищебродов с выходом в интернет.

A antibeinerts 19.11.2018

Ai, nu sarakstījuši te Beinertam aizstāvību un cildinājumus, riebjas lasīt!
Pirmkārt netiku teicis, ka Beinerts ir slikts ārsts, viņš kā ārsts ir ļoti labs, bet arī ļoti dārgs, nepamatoti dārgs. Cenas drausmīgi uzskrūvētas! Paskatieties apkārt - 20 Eiro par vizīti ir par traku! Mums pie mājām klīnikā ir 15 Eiro tikai. Varbūt līmenis nav gluži kā pie Beinertiem, bet - 33% lētāk! Beinertiem vēl pagājušogad bija daudz maz adekvātas, bija 8 Eiro, tagad 20 Eiro, tas ir 250% cenu kāpums! Interesanti, ar ko pamatots? Barels palicis dārgāks? Tā ir vienkārši alkatība un naudaskāre! Un Beinerts lieliski saprot situāciju un konjunktūru, apzinās, ka ir labs dakteris, labi pieprasīts, rindas stāv jau pagalmā, un šis tik bliež 20 Eiro no vizītes. Ja viņam dienā ir 50-100 vizītes, viņš no vizītēm vien nopļauj 1000-2000 Eiro! No plikas vizītes. Bet cilvēki jau nav muļķi un visu saprot, vai sapratīs ātri vien, ka tāda alkatība neatmaksājas. Vienkārši pārstās iet pie viņa, un viņš tad i sēdēs, gaidīdams kādu muļķi par 20 Eiro. es personīgi netaisos vairs maksāt tādu naudu, man vajadzēs epilepsijai sunim, es savā klīnikā samaksāšu tikai par recepti un viss.
Muļķo tautu un uzvārās uz mūsu nelaimēm, tas nav pareizi/
AntiBeinerts eta inbox punkts el vē.

P parkoietraidijums 20.11.2018

Kas mūsdienās ir 20€? Tu vispàr apjēdz cik veterinārija ir dàrga, sākot ar studijām un beidzot ar materiāliem, darbiniekiem un visu pārējo? Varbūt tev pie mājām arī ir klīnika par 33% lētàk, bet visticamāk ka tur strādà viens ārsts un labākajā gadījumā varbūt papildus asistents.
Vizîte 20€ maksā vakara stundās, ja nevari pa dienu izvilkt savu pēcpusi un aizvest dzīvnieku pie ārsta tad arī maksā vairàk, ar labdarību neviens nenodarbojas!
Nelien citu makos, kāda tev starpiba. Dzivnieks mūsdienās ir luksus prece, ja domā ka ar 5€ mēnesī tiksi cauri un vairāk tev dzīvnieks neizmaksās, tad tu esi pilnîgi saspiedies. Neņem tad dzîvnieku ja nevari pilnībā par viņu parūpeties, tai skaitā vizīte pie 20€ “dārgiem” ārstiem (kas ir smieklīgi, jo tu noteikti esi viens no dīvānā pirdējiem, komentētājiem kas veikalā uz 20€ sapērkas kolas, čipšus un tad sēž pa dienu kompī un aiz neko darīt izveido anti-beinerta grupu).
Lai tev viss izdodas!

Vrētu padomāt, ka god. dr. Beinarts stāvēja tev, skaudīgajam, bezsmadzeņu radījumam, klāt ar pistoli pie deniņiem un lika braukt pie viņa! Pretējā gadījumā taču tu ar savu dzīvnieku nebūtu pie viņa braucis, lai atdotu tādu naudu. Varbūt sāksim rakstīt sūdzības arī par, Ferrari, Rolex pulksteņiem, u.t.t.?

M medicnasmasa 20.11.2018

Vizītes cenas var atšķirties atkarībā kurā laikā bijāt klīnikā un no dzīvnieka izmēra. Pēc plskt 20:00 vizīte ir dārgāka, vajag visu izlasīt kārtīgi nevis tik sūdzēties. Kad es ar slimu dzīvnieku naktī braucu man bija vienlaga cik un kā maksā, bet jums laikam žēl. Dzīvnieku aprūpē nav valsts apmaksāto vietu, tādēļ ko var sūdzeties. Un pie kura laba cilvēku ārsta vizīte maksā mazā par 30 eiro? Nemaz nerunājot par operācijām kas aiziet tūkstošos. Viss taču maksā, tikai tāpēc ka suns ir mazāks kā cilvēks nenozīmē ka viņam būs lētāk. Sagribēja lai te ar labdarību nodarbojas. Ejiet uz tām lētajām klīnikām kur kaķi vienīgi var izkastrēt un nesūdzaties.

B Bille 21.11.2018

Nesaprotu, sūdzēsies PVD, ka nevari atļauties veterināros pakalpojumus? Ja nevari atļauties veterinārārstu, nevari atļauties turēt dzīvnieku! Turklāt, tas ir privāts bizness, cenas nosaka pats uzņēmums. Varbūt pirms tam salīdzini cenas citās modernās un attīstītās klīnikās!