Dr. Beinerts

JĀSĀK BŖINĪTIES par cilvēku veselo saprātu ,ja var jau nomelnot normālus cilvēkus ,kas nodarbojas ar suņiem jau daudzus gadus ,ja jums cilvēki ,kam ir pretenzijas ,kas ir nopirkuši suņus no audzētāja negriežieties pie viņiem ja jums pirms FAFORĪTA IZSTĀDES gribat panākt lai cilvēki nepirktu kucēnus ,kāpēc ,jūs vissi ķengātāji slēpjaties bailes intresanti no kā , ja jūs ir tik ļoti kāds abižojis pārdevis slimu suni ,tad lūdzu nāciet un runājiet ar mums , un cilvēkam ,kas ir nomelnojis KARINU GOLUBEVU LAI PAZVANA UZ FAFORĪTU VAI PAŠAI karinai ja jums ir pretenzijas .ES personīgi nevaru pat pielīdzināt nevienu audzētāju ,kas tik ļoti rūpētos par saviem suņiem un kuri vienmēr ir kvalitatīvi it seviški runājot par jorkiem ja jums skauž ,ka jums nav tik labi suņi tad lūdzu neķangājiet normālus audzētājus .SIVIETEI KURA IR UZRAKSTIJUSI par KARINU GOLUBEVU JA ESAT TIK DROŠA UN PĀRLIECINĀTA TAD LŪDZU PAZVANIET UN NESLĒPJATIES AIZ CITU MASKĀM.