www.sudzibas.lv Dr. Beinerts bezatbildiga vetarsta riciba

Dr. Beinerts - bezatbildiga vetarsta riciba

Labdien, Ludzu nevediet savus dzivniekus uz so kliniku vienigais ko Jus dabusiet tas ir milzigs rekins un dzivnieks pirmsnaves stavokli!
Musu sunim kluva slikti vakarpuse. aizvedam uz so kliniku - apskati veica pats Dr.Beinerts, rentgents paradija ka suns ir apedis sveskermeni un ir jaopere. Operacija bija veikmiga , pec tam sekoja zalu kurss (antibiotikas, slirces, sistemas).
Pec nedelas sunim kluva vel sliktak - aizvedam atkal- analizes paradija loti sliktus raditajus (beigtas aknas) - nedelas laika! Vienigais ko Beinerts ieteica -iemidzinat lai nemokas. Un viss! nekadas atbildibas! Kopa mes samaksajam pari 850 eur saja klinika lai dabutu tadu rezultatu.
Paslaik cits vetarsts megina izvilkt suni no naves burtiska nozime- sunim ir slimas aknas un ir sirds mazspeja no medikamentu pardozesanas.

Dainis 02.05.2018

Tas ir tāpat kā sūdzēties, ka ibumetīns nedarbojas, katram organisms ir savādāks un var dažādi reaģēt uz ārstēšanu, sūdzība pilnīgi nevietā, kā jūs varat zināt, ka tas cits ārsts jūs nečakarē? Neesmu speciālists, bet jūsu uzskaitītās kaites izklausās diez gan bezcerīgi.

S SanT_a 02.05.2018

Piedodiet, bet VET arstam ir jazin kada deva jadod konkretam dzivniekam uz konkreto svaru / plus kadas var but attiecigo zalu blakusparadibas- ja 1 nedelas laika ar zalem no normaliem raditajiem mes tiekam lidz pilnigi sabeigtam aknam tad tads arsts nav tiesigs arstet dzivniekus.

Dainis 02.05.2018

Iespējams, ka dzīvniekam jau ir bijušas veselības problēmas kuras noteiktas zāles ir tikai saasinājušas, jūs sniedzat subjektīvu viedokli, bez jebkāda medicīniska pamatojuma vai zināšanām tikai redzot gala rezultātu, vērsieties pie neatkarīga eksperta lai novērtē situāciju un tad arī vērsieties pret viņiem ar pretenziju par nepareizu ārstēšanu, savādāk tādas ''raganu medības'' vien sanāk.

davfreim 11.05.2018

Ja tik tiešām ir kļūdas, tad sūdzibas.lv nebūs īstā vieta, kur sūdzēties, cerams, ka dzīvnieku nemocīsiet un ļausiet aiziet. Bet esmu skeptiski noskaņots par to, ka parasts cilvēks no vet.medicīnas saprot labāk kā vetārsts, tieši tāpat kā tas ir cilvēku medicīnā, bet ja neesi ar medicīnu saistīts, tad parasti nesaproti reālo situāciju. Un pie reizes atgādināšu, ka gan ārsti, gan vetārsti ir tikai cilvēki un mēdz kļūdīties (nezinu kā bija šajā situācijā), viņu kļūdas kādam var maksāt dzīvību, bet šādi cilvēki savas kļūdas neatcerās visu mūžu un lielākā daļa pārdzīvo un no kļūdām mācās.

S SanT_a 04.05.2018

Mans suns tika izmeklets pie Beinerta pirms visam proceduram un operacijas, un tad pec kad vinam palika slikti- nevajag komentet tikai komentesanas pec ja Jus nezinat visu situaciju - visi dokumenti man ir uz rokas. Uz ta pamata cita vieta arsti atdzina ka ta ir nolaidiba. Protams ir jataisa ekspertizes bet vai tas ko dos...sunim tik un ta veseliba vairs nebus kartiba ja sanaks vinam paildzinat dzivi...