Dr. Beinerts - Bezatbildiba

Nepatīkams un nopietns gadījums, kad dr. J.Beinerts atteicās palīdzēt risināt problēmu.
Vācu aitas kucei tika ievadītas 2 potes ( Alizina ), lai pārtrauktu grūtniecību. Potes maksāja 110.00 EUR, Klīnika solīja garanatiju. Pēc mēneša konstatējām, ka zāles nav iedarbojušās. Attieksme bija graujoša, ko jūs gribat no manis? Lai dzemdē!!! Viss necilvēcīgais šajā situācijā, ka tajā laikā, kad kucei plānojas kucēni, mēs visa ģimene dodamies ceļojumā. Un , ja zāles nav iedarbojušās, netaisās ziņot zāļu ražotajam, ja tas tīk varot darīt es pati.
Es jūtos nodota. Uz šo klīniku nekad vairs neiešu, un neiesaku citiem, ja priekšgalā ir šāds klīnikas vadītājs!

V

A amy 13.04.2014

Es kaut ko tādu neatbalstu!
Kucēnu slepkavība!

G girl@ 14.04.2014

Ja jau rakstat šādi par medikamnetu - no sākuma jau arī paši varat apskatīt plašajā internetā ka šis zāles 100% garantiju nedod!!! Ir jāievēro došanas termiņi (pirmajās dienās!!!) un arī pēc tam kuce var būd grūsna!!! Nevajag visu velt uz ārstu!

V Veneranda 15.04.2014

termiņi tika ievēroti. Es vairāk esmu šokēta par attieksmi. Te nav klients svarīgs, tas nozīmē ka par tādu pakaplojumu ir neadekvāta cenas . Tik pat labi var iedod vitamīnus un pateikt to pašu.

O Olgis 19.05.2014

А мне др.Бейнертс спас собаку!!! И я ему за это очень благодарна!!! Он на самом деле любит животных! Другое дело что в клинике кроме него врачей нет, а он сам бывает редко.А кроме него я ни к кому ходить не рекомендую, ну если только на прививки.У него какое-то время назад работала "врач", которая не определила ПОЛ моей собаки(собака гладкошерстная!!) !!!